SRBIJA U PROBLEMU: Svetislav Pešić ne može da računa na pouzdanog beka
Iako je igra fantastična i bajna, Svetislav Pešić se suočio sa malim problemom pred večerašnji meč protiv Izraela.

FOTO: FIBA.Basketball
Naime, reprezentacija Srbije ima kadrovskih problema uoči utakmice, jer se na jutarnjem treningu nije pojavio Vanja Marinković, koji je inače propustio prošli meč sa Finskom.
Kako stvari stoje, propustiće meč i protiv Izraela, a videćemo kada će biti spreman da se vrati u stroj.
Pominje se kako Marinković ima probleme sa stomačnim virusom.
BONUS VIDEO Kako je Beograd dočekao košarkaše koji su u Indijanapolisu dobili i "Drim tim"
Preporučujemo

"ZNATE ZAŠTO GLEDAM NAJVIŠE SRBIJU": Misteriozna poruka Luke Dončića (VIDEO)
06. 09. 2022. u 12:21

HAOS U NAJAVI: Srbiji neočekivano mina u osmini finala Evropskog prvenstva
06. 09. 2022. u 08:33

PAKLENI IZAZOV ZA ZVEZDU: Savršeni dvostruki prvak Evrope juri devetu pobedu u nizu!
PORTO nastavlja svoju perfektnu sezonu večeras na Dragau“ gde će od 21.00 ugostiti Crvenu zvezdu u drugom kolu grupne faze Lige Evrope. „Zmajevi“ pod vođstvom novog trenera Frančeska Fariolija izgledaju nezaustavljivo – osam utakmica, osam pobeda, uz samo jedan primljen gol. Sa druge strane, šampion Srbije dolazi u Portugaliju posle remija sa Seltikom (1:1 )u prvom kolu, svestan da svaki naredni meč može biti ključan u borbi za prolaz dalje.
02. 10. 2025. u 07:30

"JE LI, BRE, KOLIKO TI IMAŠ GODINA?!" Hamad Međedović napustio meč sa najbezobraznijim teniserom na svetu! (VIDEO)
Hamad Međedović se povukao sa mastersa u Šangaju posle serije skandala.
02. 10. 2025. u 17:00

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)