OTKAZ NA MALOM KALEMEGDANU: Zvezda precrtala Amerikanca
Završena je kratka epizoda između Crvene zvezde i košarkaša Džejlena Adamsa.
FOTO: M. Vukadinović
Posle samo dva meseca saradnje, crveno-beli i američki igrač stavili su tačku na saradnju, potvrđeno je iz kluba sa Malog Kalemegdana.
Crvena zvezda se ovom prilikom zahvaljuje Džejlenu na ponašanju i svemu što je uradio tokom dvomesečnog boravka u našem klubu i želi mu puno sreće, zdravlja i uspeha u nastavu karijere.
Adams, koji je pre odlaska iz Sjedinjenih Američkih Država bio član Atlante, Portlanda i Milvokija, prethodne sezone je nosio dres Sidnej Kingsa, a iz australijskog kluba stigao je u Crvenu zvezdu.
FOTO: M. Vukadinović
U redovima šampiona ABA lige i Srbije plejmejker nije uspeo da se snađe kako se očekivalo, te je vrlo brzo pao u drugi plan, a potom i ispao iz rotacije.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
DELIJE ĆE OVO ODUŠEVITI: Košarkaši i fudbaleri krenuli, misija je "seča kneževa" (FOTO)
02. 11. 2022. u 12:29
VELIKA GLAVOBOLjA PRED MONAKO: Zvezda u Kneževinu putuje bez četvorice (FOTO)
02. 11. 2022. u 11:31
ARGENTINCU DVE UTAKMICE DOVOLjNE: Vildoza pokorio ABA ligu, MVP meseca oktobra
02. 11. 2022. u 10:49
DAVID PROTIV GOLIJATA U MINHENU: Sve osim ubedljivog trijumfa Bajerna nad belgijskim prvakom bilo bi ogromno iznenađenje
FUDBALERI Bajerna ugostiće Rojal Sen Žiloaz pred punim tribinama "Alijanc arene" u sedmom kolu grupne faze Lige šampiona (21.00). Dok Bavarci jure direktan plasman u osminu finala, gosti se i dalje nadaju plasmanu u plej-of, sa samo dva boda zaostatka za željenom zonom.
21. 01. 2026. u 07:00
HRVATSKA NEĆE DA IGRA SA SRBIJOM U POLUFINALU! Kakav rasplet na Evropskom prvenstvu u vaterpolu!
Najnovije vesti sa Evropskog prvenstva u vaterpolu 2026, čiji je domaćin Beograd, tiču se vaterpolo reprezentacije Srbije.
21. 01. 2026. u 19:22
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)