"TO ME MNOGO BOLI!" Željko Obradović najavio promene posle novog poraza Partizana
KK PARTIZAN je izgubio još jednu utakmicu, pa njegov trener Željko Obradović najavljuje promene.
FOTO: M. Vukadinović
Podsetimo, Partizan i Crvena zvezda odigrali su dramatičnu utakmicu 12. kola Evrolige, crno-beli su tada izgubili zbog pogotka rivala 2,2 sekunde pre kraja, a onda je Obradovićeva ekipa u nedelju uveče izgubila i ABA triler od Cedevita Olimpije.
Posle tog meča, trofejni trener je ovako sumirao utiske:
- Čestitam ekipi Olimpije na pobedi. U ovakvoj utakmici gde je rezultatski bilo apsolutno neizvesno 40 minuta, odlučuju sitni detalji. Oni su bili i srećniji i pametniji i zasluženo su pobedili utakmicu. Nisam se bavio komentarom suđenja, nema razloga ni sad. Fenomenalna atmosfera, hvala svim navijačima koji su došli. Mi smo tim koji ima publiku bilo gde da igramo, uvek dolaze navijači Partizana. Hvala im na tome, ali nažalost mi ne vraćamo. To je nešto što me zaista mnogo što boli. Ne mogu da kažem da se tim nije borio, borili smo se, ali nije dovoljno. Sigurno da ćemo neke stvari morati da promenimo. Postoje neke stvari koje su za tim. Ja nikad nisam izlazio u javnost da napadam igrače, niti ću ovog puta. Mi između sebe pričamo, radimo i neke stvari su evidentne. Kako ćemo da rešimo, vreme ispred nas će pokazati - istakao je Obradović, a prenosi klupski sajt KK Partizan.
DONČIĆ IM TO NIJE ZABORAVIO! Slovenac se sveti "vukovima" za ono šta se desilo prošle sezone
VEČERAS ćemo gledati revanš prvog kola prošlogodišnjeg plej-ofa kada Lejkersi budu ugostili Timbervulvse u "Kripto.kom areni" (4.00).
24. 10. 2025. u 13:45
RUSIJA JE ZAPANjENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska upravo uradila!
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
23. 10. 2025. u 14:39
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (3)