PARTIZAN OTPUŠTA STRANCA? Došao kao veliko pojačanje, a odlazi kao razočarenje
KOŠARKAŠKI klub Partizan u fokusu je medija kada su moguća pojačanja u pitanju, pominju se nekoliko igrača koji su na tržištu, a najkonkretnije ime je Džabari Parker.
FOTO: Tanjug/Sava Radovanovic/BG
Kako prenosi portal "Telesport", crno-beli bi uskoro mogli i da se rastanu sa jednim košarkašem, u pitanju je Vladimir Brodžijanski.
Njemu ugovor ističe za tri meseca, a klub navodno nije zadovoljan prikazanim od strane Slovaka
On je pružio loše partije u crno-belom dresu. U početku je dobijao priliku, a u poslednje vreme nije ni u protokolu za utakmice.
Brodžijanski je u novembru pojačao crno-bele, javnost je od njega mnogo očekivala ali nije opravdao očekiva
U ABA ligi je u proseku postizao 4,5 poena u 6 odigranih utakmica, dok u Evroligi na 5 utakmica 2,2 poena po meču.
BONUS VIDEO: KO JE NAJPLAĆENIJA SPORTISKINjA: Objavljena lista zarada za 2022
Preporučujemo
PELE ISPRAĆEN NA VEČNI POČINAK: Sahrana koju ni Brazil, ni svet neće zaboraviti (FOTO)
03. 01. 2023. u 18:07 >> 19:50
JOKIĆ OČARAO AMERE: Navijači gledaju i ne veruju šta je Srbin uradio (VIDEO)
03. 01. 2023. u 13:48
SRAMAN POTEZ INFANTINA: Predsednik FIFA pravio selfi kraj kovčega sa mrtvim Peleom
03. 01. 2023. u 13:25
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (2)