ČUVENI FRANCUSKI KOŠARKAŠ: ''Povlačim se nakon Olimpijskih igara u Parizu''
Nikolas Batum je govorio za Mundo deportivo o svojoj karijeri, NBA ligi ali i o povlačenju nakon Olimpijskih igara koje će se 2026. godine igrati u Parizu.

FOTO: AP/Tanjug
Nikola Batum će imati fenomenalnu priliku da na domaćem parketu u Parizu ostvari dobar rezultat sa reprezentacijom Francuske.
- Vraćamo se, imamo dobar tim, imamo Olimpijske igre kod kuće pred nama. Da vratiću se i povućiću se iz reprezentacije posle Olimpijskih igara. To je sigurno, ali imam još dve godine u kojima imam siguran ugovor u NBA. Dva sjajna leta stižu - rekao je Batum.
Košarkaš Los Anđeles Klipersa sada ima 34 godine, a u kada budu igre imaće punih 37. Batum je rekao i da uživa u najjačoj ligi na svetu.
- NBA mi odgovara. Volim ovu ligu i dokle god imam šansu da ostanem iskoristiću tu priliku. U najboljoj sam ligi na svetu, u najboljem timu na svetu i hoću da iskoristim taj poklon - dodao je Batum.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Preporučujemo

PRELEP GEST CENTRA PARTIZANA: Kum nije dugme, Lesor oduševio mladi par (FOTO)
28. 01. 2023. u 19:39 >> 19:47


POČINjE VIMBLDON! Ludilo od samog starta najvećeg teniskog turnira na svetu!
REDAKCIJA Tipa je odlučila da vam za otvaranje Vimbldona pripremi tiket sastavljen od parova isključivo sa trećeg grend slema u sezoni.
30. 06. 2025. u 09:30

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (0)