NEOČEKIVANO IZDANJE BOGDANA BOGDANOVIĆA: Atlanta slavila protiv Finiksa
KOŠARKAŠI Atlante pobedili su na svom terenu Finiks rezultatom 116:107, uz skromnih šest poena Bogdana Bogdanovića.

Foto: AP
Lišeni pomoći Kevina Durenta, čijim su dovođenjem značajno povećali svoje šanse za titulu, Finiks sansi su izgubili na gostovanju u Atlanti.
Dvocifrenu prednost domaći su stekli već u prvoj deonici, čuvali su je do samog kraja meča i bez većih problema došli do pobede, čime su prekinuli niz od dva meča bez slavlja.
Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović doprineo je pobedi svog tima sa šest poena i dve asistencije za 22 minuta na parketu. Šutirao je 2/12 iz igre, a oba pogotka ubacio je za tri poena, iz devet pokušaja.
Najefikasniji među košarkašima Atlante bio je Trej Jang, koji je uz 36 postignutih poena imao 12 asistencija i sedam skokova. Pratio ga je Dižonte Marej sa 19 poena, osam skokova i pet asistencija.
Goste iz Arizone predvodili su Džoš Okogi sa 25 i Deandre Ajton sa 23 postignuta poena.
Atlanti su neophodne pobede da bi se domogla direktnog plasmana u plej-of Istočne konferencije, a narednu priliku da se dodatno približi Majamiju imaće protiv San Antonija, ponovo kod kuće.
NBA, rezultati:
Orlando - Denver 115:104
Atlanta - Finiks 116:107
Bruklin - Čikago 116:105
Lejkers - Milvoki 106:115
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Preporučujemo

PARTIZAN TRAŽI PRAVDU I PROLAZ: "Parni valjak" večeras sprema senzaciju usred Edinburga
FUDBALERI Partizana će večeras pokušati da urade "nemoguće" i nadoknade dva gola zaostatka protiv Hibernijana na "Ister roudu" u revanš utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.
14. 08. 2025. u 07:20

CRNOGORCI U ŠOKU: Pomislili za kolonu autobusa da je stigla velika međunarodna vatrogasna pomoć, a ono...
Najnovije vesti iz Crne Gore, a koje se tiču velikih požara zbog koji je i Srbija poslala pomoć ne bi li se vatrena stihija obuzdala, iznenadile su ceo Balkan. Na momenat i nasmejale zbog jedne pogrešne procene.
14. 08. 2025. u 17:22

SRBIN ČUVAO KLINTONA: Bivši predsednik ostao zatečen - posle svađe saznao Ajkulino poreklo: "Osećao sam da mi ne može ništa" (FOTO)
ČOVEK koji je čuvao Madonu, princa Harija, Bijonse i Naomi Kembel potiče iz stare beogradske porodice.
14. 08. 2025. u 07:43
Komentari (0)