KONAČNO PONOVO NA PARKETU: Nemanja Bjelica po drugi put debituje u dresu Fenerbahčea
Nemanja Bjelica je konačno povredu ostavio iza sebe i ponovo će igrati na evroligaškim parketima.

Foto: Nebojsa Parausic
Šest meseci je prošlo od povrede lista zbog koje je propustio Evropsko prvenstvo i veći deo Evroligaških mečeva, međutim srpski as se vraća, oblači dres Fenera po drugi put, i to već u petak, protiv Virtusa iz Bolonje.
To je nagovestio generalni menadžer Derja Janier da je Bjelica na raspolaganju za utakmicu protiv Virtusa u Istanbulu, dok je na zvaničnom klupskom sajtu kroz kratko saopštenje objavljeno da "nema više povređenih igrača u ekipi''.
Prošli mandat u Fenerovom dresu Bjelica je završio osvojenim turskim prvenstvom i kupom.
BONUS VIDEO: SVI SU DALEKO IZA: Koga je Novak „prešišao“ po broju nedelja kao Broj 1
Preporučujemo

HURKAČ ZAPRETIO ĐOKOVIĆU: Postajem bolji i jači, a i pre je bilo neizvesno
02. 03. 2023. u 10:52

"ŠTA JE SA TIM LOPTICIMA"? Teniski svet bruji, a Novak Đoković otkriva
02. 03. 2023. u 10:13

BALKANSKI DERBI U ZAGREBU: Dejo i Robi se vraćaju na "Maksimir"
EKS-JU derbi igra se ovog ponedeljka u Zagrebu kada na Maksimir dolazi Crna gora, predvođena selektorom Robertom Prosinečkim i predsednikom Saveza Dejanom Savićevićem.
08. 09. 2025. u 11:24 >> 14:34

KOŠARKAŠKA TRANSFER BOMBA! Pala odluka ko menja Svetislava Pešića?!
Evropsko prvenstvo u košarci, Evrobasket 2025, nije proteklo kako se Srbija nadala, a posle eliminacije naših "orlova" već u osmini finala, sve je više žamora o tome da će selektor "orlova" Svetislav Pešić ustupiti to mesto nekome drugome.
08. 09. 2025. u 18:04 >> 18:05

PEVAČ NIJE BIO NA OČEVOJ SAHRANI: "Nije me grizla savest"
PEVAČ Rade Lacković doživeo je tragediju koja mu je potpuno promenila život.
09. 09. 2025. u 11:31
Komentari (0)