OTKRIVENO: Evo zašto Željko Obradović nikada nije otišao u NBA! Bogdan Bogdanović dao odgovor na večito pitanje
SRPSKI reprezentativac i košarkaš Atlante Bogdan Bogdanović izjavio je danas da je Željko Obradović mnogo uticao na njegovu NBA karijeru. Miljenik grobara takođe je tokom svog izlaganja otkrio i razlog iz kog popularni ŽOC nikada nije postao deo najvećeg košarkaškog cirkusa na svetu.

Foto: Tanjug
- Najvažnija stvar sa Željkom je njegova mogućnost da se motiviše, da radi i napreduje dalje, da radi na pripremi svake utakmice i takmiči se za svaku pobedu. Kod njega ne dolaziš samo da bi trenirao i igrao. Ima mnogo, mnogo rada, baš su teški treninzi kod njega. Jako je uticao na moju karijeru U NBA ligi nemaš vremena za toliki rad, već napreduješ iz utakmice u utakmicu, analiziraš ih, u hodu možeš da radiš na svojim kretnjama i šutu. Ipak, nastavio sam da gajim Željkov duh rada u NBA - izjavio je Bogdanović za agenciju EFE.

Foto AP
Dodao je da bi Obradović mogao da bude trener neke ekipe u NBA ligi, ali i progovorio o tome zašto trener Partizana to nije postao u dosadašnjem delu karijere.
- Zna mnogo košarke. Ali, moram da vam priznam nešto, rekao mi je da ne bi mogao da izdrži tolike pauze zbog tajm-auta, šoua, zabavnog programa. On košarku shvata jako ozbiljno. Možda i previše ozbiljno. Takav je i poštujem ga jako zbog toga. Kada gledam sa strane, ne vidim nijedan razlog zašto ne bi došao. Njegovo shvatanje košarke i sporta je drugačije od onoga kako ljudi gledaju ovde - zaključio je Bogdanović.
BONUS VIDEO: "STRAH JE ČUDO": Duljaj posle novog kiksa Partizana: Najgore je kad se izgubi samopouzdanje
Preporučujemo

PARTIZAN U PROBLEMU PRED MILANO? Presedeo na klupi protiv Virtusa, upitan za Armani
09. 03. 2023. u 13:21

''JEDNOM I JEDINOM SREĆAN ROĐENDAN'' Evroliga čestitala rođendan Željku Obradoviću
09. 03. 2023. u 12:52

"SREĆA U NESREĆI"! Legendarni teniser tvrdi: Novak Đoković će osvojiti kalendarski slem
09. 03. 2023. u 13:18

KAD NOVAKU KAŽETE "NE"... Legendarna Amerikanka upozorava na oluju Đoković
09. 03. 2023. u 09:22

PRIPREMA ZA REVANŠ SA LEHOM: Zvezda ima luksuz da odmara nekoliko prvotimaca kako bi bili spremni za novi obračun sa Poljacima
NAJZANIMLjIVIJI meč četvrtog kola Superlige Srbije gledaćemo večeras na "Stadionu Rajko Mitić" gde će od 20 časova koplja ukrstiti Crvena zvezda i TSC.
09. 08. 2025. u 09:17

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (0)