OVO NIJE DOBRO: Bogdan Bogdanović zbog povrede propustio meč
SRPSKI košarkaš Bogdan Bogdanović nema sreće ove sezone. On je zbog povrede propustio Evrobasket, potom i početak sezone u NBA ligi, a sada je opet zbog povrede morao da bude van terena.

Foto: AP
On nije bio u timu u porazu njegove Atlante od Bostona 125:134 (38:37, 23:34, 28:30, 36:33) zbog bola u leđima. Ekipa iz Džordžije se još uvek nije oglasila, pa se još uvek ne zna kakav je stepen povrede.
Hoksima je bez Bogdanovića bilo teško da pobede drugoplasirani tim Istoka. Sjajni bek šuter je ove sezone odigrao 42 meča na kojima prosečno beleži 14,4 poena, 3,3 skoka i 3 asistencije.
Do kraja ligaškog dela NBA ostalo je još 14 utakmica i ostaje nada da povreda nije ozbiljnije prirode i da ćemo bivšeg igrača Partizana i Fenerbahčea gledati na terenu.
Što se meča tiče, najefikasniji igrač kod Bostona bio je Džejson Tejtum sa 34 poena i 15 skokova, pratio ga je Džejlen Braun sa 24. Na drugoj strani najviše se istakao Tre Jang sa 35 poena i 13 asistencija, dok je Sadik Bej dodao 17.
Seltiksi sada imaju učinak 47-21, a Atlanta 34-34 i nalazi se na osmom mestu Istočne konferencije.
BONUS VIDEO: JOKIĆEVA „STOTKA“: Koga Srbin juri po broju trpl-dablova
Preporučujemo

OBJAVLjENA LISTA NAJBOGATIJIH SPORTISTA: Evo na kom se mestu nalazi Novak Đoković
10. 03. 2023. u 11:25

CICIPAS IZGUBIO NA STARTU INDIJAN VELSA: Grk eliminacijom učinio uslugu Đokoviću
11. 03. 2023. u 09:20

SINER IGRA U ŽIVOTNOJ FORMI, ALI: Povratak Ferare u stručni štab vraća "mrak" doping skandala nad Italijanom
ITALIJANSKI teniser će se u osmini finala prestižnog mastersa u Sinsinatiju sastati sa Adrijanom Manarinom (1.00).
13. 08. 2025. u 10:10

"DELIJE" OVO NISU OČEKIVALE: Evo šta su poljski huligani ostavili na Marakani (FOTO)
Crvena zvezda i Leh igrali su u utorak revanš meč kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona u fudbalu, a u Beograd su tim povodom stigli ne samo huligani koji bodre klub iz Poznanja, već i njihovi "koalicioni partneri" iz drugih poljskih navijačkih grupa. I, iako su većim delom dana oni mirno boravili u srpskoj prestonici, u jednom trenutku su napravili probleme, a za sobom su na kraju ostavili i poruku.
13. 08. 2025. u 12:35

KOSTIĆEVA BRVNARA NA MOKROJ GORI: Kao u lovačkom domu - kako izgleda glumčeva vikendica u prirodi (FOTO)
GLUMAC Vuk Kostić veliki je ljubitelj prirode, lova i ribolova, pa svaki slobodan trenutak koristi da ode van grada.
13. 08. 2025. u 10:27
Komentari (0)