REAL PUSTIO KARTE ZA MEČ SA PARTIZANOM: "Grobari" ponovo ne mogu da ih kupe, evo zbog čega

Александар Илић
Aleksandar Ilić

06. 05. 2023. u 21:34

PARTIZAN će u trećem meču u "Vizink centru" uokviru majstorice top osam faze Evrolige igrati protiv Real Madrida, a "grobarima" će ponovo biti otežano praćenje duela.

РЕАЛ ПУСТИО КАРТЕ ЗА МЕЧ СА ПАРТИЗАНОМ: Гробари поново не могу да их купе, ево због чега

FOTO: M. Vukadinović

Partizanu je jedna pobeda potrebna za odlazak u Kaunas, a jedan poraz ih eliminiše. Crno-beli su se iz Madrida vratili sa prednošću od 2:0, ali su je prokockali u Beogradu.

Dobra stvar po srpskog predstavnika jeste da će treću priliku imati u sredu, a loša jeste da će navijačima iz Srbije ponovo biti otežana kupovina ulaznica.

Karte su puštene večeras od 18.00 časova, na sajt nećete moći da uđete ako mu pristupate iz Srbije.

Karta za meč košta počevši od 35 evra, baš kao što je to bio slučaj i za prva dva susreta u "Vizink Centru".

BONUS VIDEO: Poklon i ovacije pune "Arene" za Jana Veselog 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska uradila

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska uradila

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.

13. 05. 2025. u 18:15

Komentari (0)

MAKSIMIR 1990. NIJE BILA UTAKMICA KOJOM JE POČEO RAT: Zvezda i Dinamo su posle jezivog haosa ipak igrali, a evo kako se to završilo