BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 20:20
25. 06. 2026. u 20:15
25. 06. 2026. u 17:01
25. 06. 2026. u 20:01 >> 20:22
Kika
10.05.2023. 18:24
Sekov odgovor je ne, jer ja nikad ne dodajem loptu, veliki medu, tj veliki medo hehe vole se njih dvojca hahahha