NIKOLA JOKIĆ JE OVO ZASLUŽIO: Srbin bdi nad NJujorkom! Ovako se NBA šampionu poklonila Amerika (FOTO)
SRPSKI košarkaš Nikola Jokić šampion je NBA lige i jedan od najboljih igrača današnjice, te ne iznenađuje što se njegovim bravurama divi čitav svet.
FOTO: Tanjug/AP
Jokić se dva dana nakon osvajanja NBA titule našao na bilbordu u Njujorku.
Naime, na bilbordu se zapravo nalazi deo objave proizvođača sportske opreme, kojom su čestitali Jokiću na osvajanju šampionskog prstena.
Pored Jokića, na bilbordu se vidi njegov logo i opis:
-Nije šala, što aludira na nadimak koji je dobio u Americi (Džoker).
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Preporučujemo
PLES NA OSTRVU LABUDOVA: Kako je Novak Đoković ispisao istoriju i ušao u večnost
14. 06. 2023. u 13:18
GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi mora da napadne Parižane koji će to znati da iskoriste
POSLE spektakularnih 5:2 u Parizu, PSŽ dolazi na "Stamford bridž" (21.00) sa ogromnom prednošću i verom da će proći u četvrtfinale, dok svetski šampion mora da napravi pravu senzaciju ako želi da ostane u trci za trofej Lige šampiona.
17. 03. 2026. u 07:40
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)