SKANDAL: "Grobari" napali autobus sa košarkašima Zvezde (VIDEO)

22. 06. 2023. u 18:51 >> 18:58
KOŠARKAŠI Partizana i Crvene zvezde igraju odlučujući meč za titulu šampiona ABA lige, iako je do meča nešto više od sat vremena, sa incidentima je već počelo.
Na autobus -5 metara od autobusa
Sami sebi bacili petarde na autobus. To su isplanirali juče, kao i da ubace "navijače" koji će da naprave nered, izazovu prekid utakmice i pražnjenje dela tribina ukoliko Partizan bude vodio. ima kamera koliko hoćete, mogu da se uhapse ti ljudi, nigde veze nemaju sa Partizanom kao i one razne navijačke grupe sastavljene od bivših navijača Rada i ostalih manjih klubova koje su ubačene na tribinu u fudbalu. Nijedan pravi i iskreni navijač Partizana ovakvu budalaštinu neće učiniti, samo ubačeni "navijači" i "preletači".
Očekivano ,te razno-razne grupe kriminalaca -tajkuna nastavljaju specijalni -hibridni rat protiv države Srbije .Mislite to je spontano ,laž i sa jedne i druge strane .Vidjeti će ako Zvezda vodi ,za sve će biti kriv preds. A.Vučić koji je omogućio dovođenje stranih košarkaša -koji nisu Srbi -biram rječi ,a klub Partizan ne plaća porez državi -AL Kapone zakon !
To nisi bili grobari, to su navijaci onog drugog tima
Ima li pravne države za SVE HULIGANE ! ROBIJA I NA PROSILNI RAD ZA SKUPLJANJE SMEĆA ! HULIGANE NA ROBIJU !
Baš me zanima šta će sad reći pravedni Željko , ili možda nije čuo za taj slučaj.
Povezane vesti

PARTIZAN SLAVIO U DERBIJU! Sterling Braun doneo pobedu crno-belima protiv Zvezde u ABA ligi
Košarkaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu u okviru 28. kola ABA lige sa 85:77.
21. 04. 2025. u 20:31

PARTIZAN IMA ŠTA DA IZGUBI: Crveno-beli su u lošijoj poziciji, ali mogu odigrati rasterećenije
KOŠARKAŠI Partizana će u 28. kolu ABA lige ugostiti Crvenu zvezdu.
21. 04. 2025. u 09:07

"ONO ŠTO JE JAKO VAŽNO..." Bonga pred meč Partizan - Crvena zvezda u ABA ligi
Košarkaši Partizana u ponedeljak od 20.30 časova dočekuju Crvenu zvedu u ABA ligi, a košarkaš crno-belih Isak Bonga je izneo očekivanja pred ovaj duel
20. 04. 2025. u 15:50

ABA LIGA ODLUČILA: Evo ko sudi "večiti derbi" između Partizana i Zvezde
Tomislav Hordov, Miloš Koljenšić i Marko Mustapić sudiće derbi meč 28. kola ABA lige između košarkaša Partizana i Crvene zvezde, saopšteno je na zvaničnom sajtu regionalnog takmičenja.
20. 04. 2025. u 12:15

SRPSKA KOŠARKA DOBILA TEŽAK UDARAC: Evo kakve odluke je donela ABA liga!
Dok se podiže sve veći broj glasova o tome da u Srbiji treba jačati državno prvenstvo u košarci, ovdašnje klubove i košarkaške centre, te da ABA liga nije jedino, a svakako ne ni najbolje rešenje za srpsku košarku, baš ona je doživela udarac od regionalnog nadmetanja.
17. 04. 2025. u 22:15
Najnovije iz rubrike

ISTORIJSKI DAN ZA ATLETIKU: Kenijska atletičarka spustila magičnu granicu od 30 minuta na 10 km (FOTO)
Kenijska atletičarka Agnes Ngetič postala je prva žena u istoriji koja je trku na 10 kilometara na putu istrčala za manje od 30 minuta.
26. 04. 2025. u 15:45

ONI SU BILI NAJBOLJI: Šejn Larkin i Mamadu Žaite proglašeni za MVP drugih utakmica četvrtfinala Evrolige
KOŠARKAŠ Efesa Šejn Larkin i Mamadu Žaite iz Monaka proglašeni su za najkorisnije igrače (MVP) drugih utakmica četvrtfinala Evrolige pošto su obojica imali indeks korisnosti 27, saopšteno je danas na sajtu takmičenja.
26. 04. 2025. u 15:28

PIŠE ISTORIJU NBA LIGE: Lebron oborio rekord i oduševio Edvardsa (VIDEO)
Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms još jednom je ispisao istoriju NBA lige.
26. 04. 2025. u 15:15

TITULA ILI MAJSTORICA: Odbojkaši Vojvodina u četvrtom meču finala plej-ofa sutra dočekuju Radnički, koji u seriji vodi sa 2:1 u pobedama
BORBA za titulu prvaka Srbije postaje sve žešća. Odbojkaši Vojvodine sutra (19.00) u Novom Sadu četvrtom meču finala plej-ofa dočekuju Radnički. Kragujevčani, koji u seriji vode sa 2:1 u pobedama nadaju se da će uspeti da iskoriste drugu meč loptu za treću krunu, a Novosađani se uzdaju da će uz pomoć navijača izboriti majstoricu, koja je na programu, 30.aprila u gradu na Lepenici.
26. 04. 2025. u 15:00

ZAPANJILA SVET: Ruska teniserka nema dilemu, evo ko je njen idol
Ruska teniserka Mira Andrejeva polako korača stazom uspeha.
26. 04. 2025. u 14:40
Komentari (8)