ŠPANCI TVRDE: Kampaco odlazi iz Zvezde
Kako prenosi informaciju Karlos Santos, novinar radija “Marka” Fakundo Kampaco se sledeće nedelje vraća u madridski Real.

Photo: ABA League j.t.d. / Emilija Jovanović
Kampaco je prilikom dolaska u Crvenu zvezdu potpisao ugovor do leta 2024. godine, ali će ta druga sezona biti aktivirana 15. jula ukoliko ne pređe u ‘kraljevski klub’.
Navodi se navodno da će Kampaco u Realu zarađivati tri miliona po sezoni, a ugovor potpisati na tri godine, međutim kada se oduzme porez to je oko milion i po evra po sezoni.
BONUS VIDEO: DRAMA NA VIMBLDONU: Klimatski aktivisti dva puta prekidali meč
Preporučujemo

ĐOKOVIĆ DOBIO RAT ŽIVACA! Šta je sve Novak izdržao i ipak se plasirao u četvrtfinale Vimbldona!
10. 07. 2023. u 17:00 >> 17:01

OVO NIKAKO NIJE DOBRO! Da li je Novak Đoković sada u velikom problemu?
10. 07. 2023. u 09:14

EDVARDSU OVO NIJE TREBALO: "Razljutio" je Luku Dončića
SLAVLjE Edvardsa pri jednom od njegova 22 poena u prvoj utakmici serije između Lejkersa i Timbervulvsa moglo bi "pokrenuti" dominantno izdanje Luke Dončića na drugom meču ovog četvrtfinala Zapadne konferencije koji se igra u "Kripto.kom" areni četiri sata posle ponoći.
22. 04. 2025. u 14:50

UKRAJINA KIPTI OD BESA! Ne može da veruje koje sankcije se ukidaju Rusiji
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz one sfere sporta u kojoj su upravo Rusi briljantni, a u kojoj je dosad važila apsolutna zabrana za njihovo učešće.
23. 04. 2025. u 12:35

TUGA NA RTS-u: Voditeljka Dnevnika slomljena, oprostila se od koleginice: "Mirno spavaj, neću te zaboraviti" (FOTO)
"MIRNO spavaj, a ja te nikada neću zaboraviti..."
23. 04. 2025. u 13:02
Komentari (0)