BIVŠI KOŠARKAŠ PARTIZANA U EVROKUPU: Centar u Litvaniji
Bivši košarkaš Partizana i čačanskog Borca, Đorđe Gagić će karijeru nastaviti u Litvaniji.
FOTO: N. Paraušić
On je pojačao redove Vulvsa iz Viljnusa koji će debitovati u Evrokupu, pošto su minule sezone bili treći na tabeli litvanskog šampionata.
Prošle sezone je nastupao za Borac gde je prosečno beležio 11 poena i 4,4 skoka u ABA ligi.
BONUS VIDEO: MAJSTORIJA ZA TV ŠPICE: Ovako je Kvinsi Menig postigao sjajan gol na meču Vojvodina - Partizan
JUVE NAPADA LIGU ŠAMPIONA: Pobeda protiv tima iz donjeg doma vodi "staru damu" u vrh tabele!
DRUGI deo sezone Juve će otvoriti pred svojim navijačima na "Alijanc stadionu" gde će ugostiti redovnu mušteriju, ekipu Kremonezea (20.45).
12. 01. 2026. u 07:30
TUŽAN DAN ZA TENIS: Iznenadno se penzionisao velikan, baš pred Australijan open!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se kraja jedne zapažene karijere.
12. 01. 2026. u 15:35
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)