OKUPLJA SE ZVEZDA: Dvojica novajlija stigla u Beograd (FOTO)

CRVENA zvezda je dovela čak devet igrača tokom ovog leta i oni su polako počeli da dolaze u Beograd. Danas su još dvojica novalijla stigla u prestonicu Srbije.

ОКУПЉА СЕ ЗВЕЗДА: Двојица новајлија стигла у Београд (ФОТО)

FOTO: KK Crvena zvezda

Juče je to uradio Rokas Gedraitis, a sada su se Litvancu u novom klubu pridružili Adam Hanga i Džoel Bolomboj.

Pored njih crveno-beli su još angažovali Dejana Davidovca, Marka Simonovića, Miloša Teodosića, Majka Tobija, Šabaza Nejpira i Jaga dos Santosa.

Podsetimo, Zvezda novu sezonu počinje gostovanjem Igokei u ABA ligi, a prvi meč u Evroligi igra 5. oktobra protiv Asvela u "Areni".

BONUS VIDEO: Košarkaši Srbije krenuli put Kine

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone