PRVI ODLAZAK SA MALOG KALEMEGDANA: Zvezda se rastala sa igračem koji nije u planovima Duška Ivanovića
Crvena zvezda i Nemanja Bjelica rastali su se posle mesec dana.

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović
Kako pišu srpski mediji, Bjelica se vraća u Istanbul, gde i dalje ima validan ugovor sa Fenerbahčeom, ali ostaje pitanje da li će nastaviti karijeru ili objaviti kraj.
Bjelica se 12. septembra vratio u klub u kome je boravio od 2008. do 2010. godine. Da nešto ne štima bilo je jasno posle toga što nije registrovan za Evroligu, a pre toga je propustio "medija dan".

Foto: Twitter/@kkcrvenazvezda
Izašla je informacija da je Bjelica povređen, dok se spekulisalo i da se nije uklopio u planove trenera Duška Ivanovića.
Bjelica u Fenerbahčeu ima platu od 1,5 miliona evra po sezoni.
Preporučujemo

ZVEZDA DOBILA MEČ SA 43 RAZLIKE, A TRENER... Duško Ivanović: Može to i bolje
08. 10. 2023. u 22:28

BIO JEDNOM JEDAN DERBI: Kako je Zvezda sa pola snage obrukala očajnu Cedevita Olimpiju
08. 10. 2023. u 22:21

DERBI KOLA, ALI SAMO NA PAPIRU: Crvena zvezda deklasirala Cedevita Olimpiju
08. 10. 2023. u 21:26

EVROPSKI KLASIK: Nemci i Portugalci biju bitku za plasman u finale Lige nacija
Fudbalska Evropa okreće pogled ka Minhenu, gde se večeras od 20.45 igra prvo polufinale Lige nacija – duel između Nemačke i Portugala.
04. 06. 2025. u 07:00

UKRAJINCI GA NE VOLE, RUSI NE PODNOSE, A ON... Novi predsednik Poljske se zahvalio navijačima na pobedi na izborima!
Ne vole ga mnogi Ukrajinci, ali ne vole ga ni mnogi Rusi. Bivši je fudbalski navijač. I to, izgleda, učesnik jedne od najčuvenijih masovnih tuča. A sada je postao predsednik Poljske i ima zahvalnicu koja nije uobičajena.
05. 06. 2025. u 20:00

DA LI JE OVO PRAVI RAZLOG: Otkriveno zašto je Makron "dobio po nosu", Brižit ovo nije mogla da podnese (FOTO)
INTERNET nema milosti, a teorije zavere se nižu jedna za drugom...
05. 06. 2025. u 12:00
Komentari (0)