ISPIT ZA „BELE“: Pred košarkašima Sloge teško gostovanje u Užicu
Polovičan učinak ostvarili su košarkaši Sloge iz Kraljeva u prva dva kola „Admiral bet košarkaške lige Srbije“, a sutra ih očekuje težak ispit na gostovanju starom rivalu.

G.Šljivić
U okviru trećeg kola nacionalnog prvenstva, kraljevački „beli“ sutra putuju za Užice na megdan domaćoj Slobodi, ekipi protiv koje su u poslednja četiri međusobna duela slavili isto toliko pobeda.
Obe ekipe su u prva dva kola zabeležile po poraz i pobedu, pa se očekuje neizvestan meč u koji Kraljevčani ulaze sa željom da nastave pobednički niz protiv kvalitetnih Užičana.

BRAZIL VEĆ IMA JEDNOG ČETVRTFINALISTU: Palmeiras je boqe plasiran u Seriji A, ali ne ide mu u posledwe vreme protiv Botafoga
U svebrazilskom derbiju osmine finala svetskog klupskog prvenstva sastaće se Palmeiras i Botafogo.
28. 06. 2025. u 08:00 >> 23:04

POGINUO RAMOS: Španski fudbal tuguje zbog tragične saobraćajne nesreće
Sport je zadesila tragedija.
26. 06. 2025. u 19:11

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)