HITNO PREBAČEN U BOLNICU: NBA zvezdu udarila kola na pešačkom prelazu!
Američkog košarkaša Kelija Ubrea Džuniora, člana NBA ekipe Filadelfije, udario je automobil i hitno je prebačen u bolnicu, ali je u stabilnom stanju i nema povrede opasne po nastavak karijere.

Foto: Printskrin Instagram/vestisabac
Kako je javila američka televizija ESPN, Ubrea (28) je motorno vozilo udarilo dok je prelazio ulicu blizu svoje kuće. Vozač je pobegao sa lica mesta, a policija je saopštila da se intenzivno traga za njim.
Za sad nema indicija da je vozač namerno ciljao košarkaša Filadelfije, ali će istraga utvrditi sve okolnosti incidenta.
Košarkašu zbog povreda nije ugrožena karijera, ali se navodi da će "duži period morati da pauzira do povratka na teren", ne i tačno koliki.
Novinar "Atletika" Šams Čaranija ističe da je Ubre doživeo prelom rebara i da ima dosta modrica i posekotina, te da će "svakako ne baš kratki period" biti van košarkaških aktivnosti.
Inače, ove sezone Keli Ubre igra najbolje otkako je pre devet godina zakoračio u NBA košarku - po dolasku iz Šarlota prosečno ostvaruje 16,3 poena po meču i to uz realizaciju 50% šuteva iz igre.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Preporučujemo

NOVA HAPŠENjA ZBOG NAPADA NA ZVEZDINU DELEGACIJU! Pune ruke posla za hrvatsku policiju
12. 11. 2023. u 15:30

VATRENO KRŠTENjE: Petrović debituje za novi klub u grotlu "Enfilda"
SRPSKI čuvar mreže će večeras upisati zvanični debi za Bornmut protiv Liverpula u meču koji otvara novu sezonu najjače lige sveta. Utakmica se igra na "Enfildu" i počinje od 21.00.
15. 08. 2025. u 07:20

CRNOGORCI U ŠOKU: Pomislili za kolonu autobusa da je stigla velika međunarodna vatrogasna pomoć, a ono...
Najnovije vesti iz Crne Gore, a koje se tiču velikih požara zbog koji je i Srbija poslala pomoć ne bi li se vatrena stihija obuzdala, iznenadile su ceo Balkan. Na momenat i nasmejale zbog jedne pogrešne procene.
14. 08. 2025. u 17:22

SRBIN ČUVAO KLINTONA: Bivši predsednik ostao zatečen - posle svađe saznao Ajkulino poreklo: "Osećao sam da mi ne može ništa" (FOTO)
ČOVEK koji je čuvao Madonu, princa Harija, Bijonse i Naomi Kembel potiče iz stare beogradske porodice.
14. 08. 2025. u 07:43
Komentari (0)