„MALENE“ DOČEKUJU PARTIZAN: Derbi Prve ženske košarkaške lige Srbije u Kraljevu

Goran Ćirović

01. 12. 2023. u 10:45

Derbi utakmica 8. kola nacionalnog šampionata za košarkašice - „Prve ženske lige Srbije“, biće odigrana sutra (18.00) u staroj kraljevačkoj hali sportova na ibarskom keju.

„МАЛЕНЕ“ ДОЧЕКУЈУ ПАРТИЗАН: Дерби Прве женске кошаркашке лиге Србије у Краљеву

G.Šljivić

U goste košarkašicama Kraljeva, u takozvanu „kutiju šibica“, stiže beogradski Partizan koji je u dosadašnjem delu sezone ostvario isti učinak kao i kraljevačke „malene“ - šest pobeda i jedan porz, uz za nijansu slabiju koš-razliku.

- Partizan po imenima deluje slabije u odnosu na prošlu sezonu, ali mislim da trener Miljana Bojović radi odličan posao, ima mladu ekipu koja može dosta da na napravi, tako da nema opuštanja - kaže Nikola Jovanović, trener ŽKK Kraljevo, pozivajući navijače da u što većem broju ispune dvoranu i pomognu Kraljevčankama da sačuvaju oreol nepobedivosti na svom terenu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ON SE BOGA NE BOJI! Ukrajina u šoku zbog Ševčenka

"ON SE BOGA NE BOJI!" Ukrajina u šoku zbog Ševčenka

Otkako je 2022. počeo rat u Ukrajini, koji Rusija zove "Specijalna vojna operacija", pravo je čudo da ukrajinski sport opstaje i na domaćoj, i na međunarodnoj sceni. Jer, samo živeti u takvim uslovima nije lako, a kamoli trenirati i nadmetati se. Pa opet, iako postoje čak i internacionalni uspesi ukrajinskih sportista, postoje i razdori. Ovo je svedočanstvo o jednom od njih - i u centru pažnje je jedna od istinskih legendi ukrajine, Andrej Ševčenko.

01. 09. 2025. u 15:24

Komentari (0)

IGRA JE PODIGNUTA NA NAJVIŠI MOGUĆI NIVO