DRAMA U LOS ANĐELESU! Nikola Jokić i loš najbolji, ali negativni rekord je pao
DOĐU nekada i takve noći, kao što je imao Nikola Jokić. Srpski košarkaš odigrao je jednu od lošijih utakmica ove sezone, pa opet jedini upisao tripl-dabl, 22 poena, 15 skokova i 10 asistencija

FOTO: Tanjug/AP
Zamislite, i loš Jokić je bio najbolji, ali Denver je posle drame poražen na gostovanju, ovoga puta u Los Anđelesu, gde su Klipersi odneli trijumf 111:102.
U utakmici punoj preokreta, domaći igraču odigrali su bolje kada je to bilo najvažnije - u poslednjoj četvrtini, pa su naneli šampionima osmi poraz ove sezone.
Denver je, za razliku od nekih prethodnih mečeva, bio kompletan u "Stejpls centru", ali je Jokić imao nekarakteristično loše šutersko veče - 9/32 iz igre, trojke 2/7, što mu se nikada nije desilo.
Gosti su odlično otvorili meč, dobili prvu deonicu 36:21, ali su se Klipersi razgoropadili u drugoj i ubacili čak 40 poena za vođstvo na poluvremenu 61:57.
Nagetsima je pripao treći period igre, pa su ponovo imali vođstvo na ulasku u poslednjih 12 minuta, ali su Pol Džordž i Džejms Harden vukli svoj tim do nove pobede.
Džordž je ubacio 25 poena, Harden je uz 20 imao i 11 asistencija, Lenard i Pauel dodali su po 17.
Najefikasniji u Nagetsima bio je Džamal Mari sa 23 poena, Porter je dodao 18, a Džekson 14.
Preporučujemo

"LAŽE, LjUDI, ON JE PSIHOTIČNI TAKMIČAR": Nikola Jokić na "udaru" bivše NBA zvezde
06. 12. 2023. u 11:34

OVO SE ČEKALO OD 1983: Nikola Jokić je uradio nešto što niko nije 40 godina
30. 11. 2023. u 10:16

PARTIZAN JURI ZALIHU ZA REVANŠ NA OSTRVU: Hibernijan je protiv Danaca pokazao da se ne plaši da napadne i u gostima
PARTIZAN će večeras od 21.00 čas na svom stadionu dočekati škotski Hibernijan u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije.
07. 08. 2025. u 10:20

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (0)