"BILO JE NEKOLIKO DOBRIH MINUTA..." Željko Obradović je ovako reagovao odmah posle poraza Partizana od Zvezde u Evroligi
Utakmica Crvena zvezda - Partizan u Evroligi nije protekla kako se nadao trener crno-belih, pa i ne čudi njegova reakcija posle derbija u elitnom društvu.

FOTO: M. Vukadinović
Podsetimo, Partizan je prilično glatko izgubio od Zvezde, posle čega je njegov strateg Željko Obradović ovako reagovao pred kamerom Evroliga TV-a, nakon što je upitan kako mu se činila utakmica u kojoj je njegova ekipa tek u završnici popravila utisak:
- Da, bilo je nekoliko dobrih minuta, ali čestitke Zvezdi, bila je bolja. Bilo je normalno što smo probali da reagujemo (posle lošeg prvog poluvremena), ali to nije bilo dovoljno, pa je naš suparnik zaslužio pobedu - rekao je trener crno-belih i otišao u svlačionicu, posle čega ga je čekala i konferencija za štampu.
Inače, Obradović se "našao i među navijačima Zvezde" na ovoj utakmici, jer su njegov lik stavili na jedan od barjaka na dve motke, što možete videti u vrhu ove vesti. A brojne druge fotografije sa večitog derbija, kao i najzanimljivije detalje sa njega, pogledajte u nastavku:
BONUS VIDEO: Cilj mi je bio da igram za Zvezdu ili Partizan
Preporučujemo

ODUSTAO: Novak Đoković "presekao"! Srbija je očekivala drugačiju odluku, ali...
04. 01. 2024. u 18:16

NEVIĐEN SKANDAL: Niko ne može da veruje šta je Novak Đoković doživeo u Australiji
03. 01. 2024. u 18:17

EVROPSKI KLASIK: Nemci i Portugalci biju bitku za plasman u finale Lige nacija
Fudbalska Evropa okreće pogled ka Minhenu, gde se večeras od 20.45 igra prvo polufinale Lige nacija – duel između Nemačke i Portugala.
04. 06. 2025. u 07:00

"SRBI SU POVELI I NjEGA!" Albanci o čoveku koji je došao sa fudbalerima Srbije u Tiranu
Albanija i Srbija igraju u subotu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a tim povodom - u Tirani su otkrili jedan detalj koji im je naročito zanimljiv.
06. 06. 2025. u 18:57

"SRAM VAS BILO" Na snimanju "Neretve" izbio skandal sa Brozom
BATU Živojinovića voleli su cela bivša Jugoslavija, čitava Kina pa i sam Josip Broz Tito.
06. 06. 2025. u 13:06
Komentari (2)