NIŠTA OD CRVENE ZVEZDE: Centar konačno odabrao klub
KANADSKI košarkaš Kem Birč se posle sedam godina provedenih u NBA ligi vratio u Evropu. Španija je sledeća destinacija.
FOTO: Profimedia
Bivši igrač Olimpijakosa i Ušak Sportifa potpisao je ugovor sa ekipom Đirone koja se nalazi u donjem delu tabele španske ACB lige. Detalji ugovora nisu objavljeni.
Birč je poslednje dve godine proveo u ekipi Toronta, dok je pre toga nastupao četiri godine za Orlando medžik. Na 282 utakmice prosečno je postizao 5 poena i 4,4 skoka po utakmici.
Podsetimo, Kem Birč se tokom prethodnih meseci pominjao i kao potencijalno pojačanje Crvene zvezde, kao i drugih evroligaških klubova.
BONUS VIDEO: JOKIĆEVA „STOTKA“: Koga Srbin juri po broju trpl-dablova
Preporučujemo
POJAČANjE BROJ 15: Zvezda dovodi veterana koji nije bio na terenu od aprila 2023.
05. 02. 2024. u 07:00
AMERIKANAC BLISTA OVE SEZONE: Naneli je imao nekoliko neverovatnih partija!
05. 02. 2024. u 12:12
DONČIĆ IM TO NIJE ZABORAVIO! Slovenac se sveti "vukovima" za ono šta se desilo prošle sezone
VEČERAS ćemo gledati revanš prvog kola prošlogodišnjeg plej-ofa kada Lejkersi budu ugostili Timbervulvse u "Kripto.kom areni" (4.00).
24. 10. 2025. u 13:45
RUSIJA JE ZAPANjENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska upravo uradila!
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
23. 10. 2025. u 14:39
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (0)