LEDEJ DEBITUJE: Košarkaš Partizana dobio poziv za reprezentaciju
KOŠARKAŠ Partizana, Zek Ledej debitovaće ovog četvrtka za reprezentaciju Azerbejdžana.
FOTO: M. Vukadinović
Ovu vest objavio je tamošnji savez. Krilni centar crno-belih biće na raspolaganju ovoj selekciji u pretkvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2027. godine.
Azerbejdžan ovog četvrtka od 19 sati gostuje Švajcarskoj, potom sledi duel sa tzv. Kosovom. U ovoj grupi je još reprezentacija Irske.
Ledej je samo jedan od igrača Partizana koji ima obaveze prema nacionalnom timu. Za Srbiju nastupaju Aleksa Avramović, Balša Koprivica, Uroš Trifunović i Ognjen Jaramaz. U timu Hrvatske je Džejlin Smit. Poljsku predstavlja Mateuš Ponitka, dok će dres Brazila nositi Bruno Kaboklo.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
MEČ ODLUKE ZA CRVENU ZVEZDU: Pobeda u Vitoriji je imperativ za četu Saše Obradovića!
NAJBTINIJI meč u dosadašnjem toku Evrolige košarkaši Crvene Zvezde odigraće večeras u "Fernando Buesa" areni gde će ih od 20.30 ugostiti Baskonija.
25. 03. 2026. u 11:38 >> 11:38
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Evo šta je upravo uradio Rafael Nadal
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i jednog od najboljih koji se ikada bavio "belim sportom". Novak Đoković je na vrhu te liste, a njegov "prvi pratilac" i, uz Rodžera Federera, najveći rival, Rafael Nadal, danas je baš ponosan.
25. 03. 2026. u 20:06
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)