PIONIRKE OSVOJILE KUP: Veliki uspeh mladih košarkašica ŽKK Kraljevo
Veliki uspeh ostvarile su minulog vikenda pionirke Ženskog košarkaškog kluba „Kraljevo“ osvojivši pehar nacionalnog Kupa „Moja kravica“ u svojoj uzrasnoj kategoriji.

KSS
U predigri velikog finala Kupa „Milan Ciga Vasojević“ u seniorskoj konkurenciji, u niškoj dvorani „Čair“ mlade Kraljevčanke su u finalu posle preokreta pobedile vršnjakinje iz beogradske Crvene zvezde rezultatom 85:80 (19:20, 14:17, 30:23, 22:20). „Malene“ su se tako zasluženo popele na najvišu stepenicu pobedničkog postolja, dok je za najbolju igračicu finala proglašena košarkašica Kraljeva Nevena Petrović.
Naslov pobednika Kupa najmlađe selekcije ŽKK Kraljevo tako je na lep način ipak ublažio tugu zbog poraza seniorske ekipe u polufinalu od ekipe Mega MIS, kasnijeg osvajača trofeja, pokazavši da ženska košarka u gradu na Ibru ima lepu budućnost.

NIKOLA JOKIĆ ĆE VEČERAS IMATI DODATNI MOTIV: Denver zna kako se pravi brejk u Oklahomi
DENVER Nagetsi će u petoj utakmici polufinala plej-ofa zapadne konferencije gostovati Oklahomi.
13. 05. 2025. u 08:55

RUSIJA ZAPANjENA: Legendarna Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda je otkriveno - ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
12. 05. 2025. u 20:00

VANREDNA SITUACIJA, NAPADNUT TAKMIČAR: "Dignuto" 1.300 policajaca, počeli neredi - eho rata na ulicama Bazela (FOTO)
KAKO bi obezbedile sigurnost tokom Evrovizije, u svetlu povećanog rizika od terorističkih akcija, švajcarske vlasti su angažovale više od 1.300 policajaca, uz dodatne snage iz švajcarske vojske, kao i iz susednih zemalja - Nemačke i Francuske.
12. 05. 2025. u 15:25 >> 16:10
Komentari (0)