VIŠI JE OD ZEKA: Partizan našao zamenu za Ledeja
Košarkaši Partizana igraće u petak od 20.30 časova u Milanu sa Olimpijom u 28. kolu Evrolige.

FOTO: M. Vukadinović
Imali smo priliku da vidimo kako čita pesme navijača pre početka utakmice, nosi grejalicu, ples posle svakog dobrog koša. Ovakvu stranu Zeka Ledeja još nismo upoznali.
Reprezentativac Azerbejdžana došao je do zaključka da Partizan pruža bolje partije posle izjava Bruna Kabokla. Pred duel u prestonici mode oglasio se centar parnog valjka Bruno Kaboklo.
- Bio je dobar trening. Mnogo se trudimo. Dobra je promena. Dosta smo se takmičili. Mislim da ćemo preokrenuti igru.

FOTO: M. Vukadinović
Brazilac nije imao mnogo izbora, tako da je morao da proćaska sa novinarima.
- Ja sam ovde umesto Zeka, jer je sujeveran. Rekao mi je da moram ja da pričam sa novinarima jer kada ja dajem intervjue, mi u proseku postižemo 106 poena. Zato sam ponovo pred vama - rekao je kroz osmeh Bruno.
Iz utakmice u utakmicu Kaboklo priča o povezanosti ekipe i da jako puno treniraju. Ali, ni ovoga puta nije mu promaklo da to spomene.
- Verujem da možemo da uradimo nešto slično. Raspoloženi smo, radimo naporno i mislim da igramo baš dobru napadačku košarku u ovom momentu.
Bonus video JOŠ JEDNO IZNENAĐENjE: Posle Jaga poklon dobio i Ledej
Preporučujemo

BOGDANOVIĆ IZREŠETAO KAVSE: Srbinov najlepši ples za trijumf Atlante (VIDEO)
07. 03. 2024. u 07:43

LIGA ŠAMPIONA: Real ''preživeo'' Lajpcig, Kopanhagen nemoćan u Mančesteru
06. 03. 2024. u 23:02

FIBA DONELA IZNENAĐUJUĆU ODLUKU: Bez srpskih sudija na Olimpijskim igrama
06. 03. 2024. u 18:55

EVROPSKI KLASIK: Nemci i Portugalci biju bitku za plasman u finale Lige nacija
Fudbalska Evropa okreće pogled ka Minhenu, gde se večeras od 20.45 igra prvo polufinale Lige nacija – duel između Nemačke i Portugala.
04. 06. 2025. u 07:00

ROLAN GAROS, NAJNOVIJE VESTI: Janik Siner "napustio teren" posle nepuna dva sata - više i "nije hteo da se zadržava"
Rolan Garos 2025, drugi teniski grend slem turnir u sezoni, ušao je u završnicu, a danas su ostvareni neki zanimljivi rezultati.
04. 06. 2025. u 18:25

UČENICI BILI ZABEZEKNUTI: Šta je nastavnica obukla - odmah je slikali, fotke su obišle svet
NASTAVNICA Veronika Dukju potrudila se da vizuelizuje svoju lekciju iz anatomije. Njen potez oduševio je hiljade korisnika društvenih mreža, na kojima su se proširile fotografije sa njenog časa.
04. 06. 2025. u 10:42
Komentari (0)