BIRTS PRED BUDUĆNOST: "Treba da igramo kao protiv Partizan"
Košarkaši Borca iz Čačka sastaće se sa ekipom Budućnosti u okviru 23. kola ABA lige.

https://unsplash.com/photos/BfphcCvhl6E
Košarakaš Borca Tajlan Birts rekao je danas da njegova ekipa mora da nastupi sa istom željom i motivom kao i protiv Partizana.
- Iako smo poraženi od Partizana, ne možemo da očajavamo. Odigrali smo odličnu utakmicu protiv šampiona takmičenja i člana Evrolige, što nam služi na čast. Bilo je lepo videti kako od prvog do poslednjeg minuta igramo kao pravi tim. To je model koji moramo da primenimo na svaki naredni meč, sve do okončanja ABA lige - rekao je Birts, prenosi klub.
Dodao je i da je Budućnost sjajna ekipa.
- Sledi okršaj protiv Budućnosti, sjajne ekipe, koja ove godine igra na zavidnom nivou. Uostalom, drugo mesto, na kom se nalazi, svedoči kakav je to sastav. Nadam se da ćemo biti u stanju da prenesemo energiju i borbenost iz duela sa Partizanom na naredni meč - rekao je Birts.
Za kraj je rekao da moraju da porade na detaljima.
- Naravno, biće potrebno da poradimo na nekim sitnim detaljima i propustima koji su nam se provukli u Čačku, a ako to učinimo, siguran sam da možemo da odigramo na još boljem nivou - zaključio je krilni igrač Borca.
Utakmica je na programu u subotu u 19 časova u sportskom centru "Morača" u Podgorici.
BONUS VIDEO: ZVEZDA DOČEKALA: Nikola Topić trenira

SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih "jorgandžija"
U revanš utakmici osmine finala Lige šampiona gledaćemo četvrti ovosezonski "Madridski derbi" kada od 21.00 na "Metropolitanu" koplja budu ukrstili Atletiko i Real Madrid. Blagu prednost ima "kraljevski klub" koji je slavio s 2:1 na "Bernabeu", ali Atletiko je oran da ga konačno izbaci u najjačem evropskom takmičenju i sigurno je da nas očekuje 90, a možda čak i 120 minuta vrhunskog fudbala.
12. 03. 2025. u 11:27 >> 11:27

RUSIJA U ŠOKU: Otkriveno gde su se spremali teroristi koji su ubili 145 ljudi u tržnom centru Krokus siti hol
Teroristički napad u Moskvi, tokom kog je pre godinu dana u tržnom centru "Krokus siti hol" ubijeno 145 ljudi, mogao je da bude izbegnut da se povelo više računa o omiljenom mestu okupljanja terorista koji su taj užasan zločin izvršili.
13. 03. 2025. u 17:44

TRAMPOVA UNUKA JE PRAVA SENZACIJA: Najskromnija i najlepša u porodici, bavi se neobičnim sportom (FOTO)
IAKO obično najviše pažnje privlače deda, baka i tetka Ivanka, kada se našla na bini pored Donalda trampa tokom pobedničkog govora nakon izbora svi su primetili lepu Kai, u sjajnoj, šljokičastoj haljini.
13. 03. 2025. u 15:53
Komentari (0)