REAL U PROBLEMU PRED PARTIZAN: Jedan od glavnih igrača ''kraljevskog kluba'' završio u bolnici
Košarkaš Reala Džanan Musa nije se našao u ekipi za meč sa Albom, pošto je neočekivano otpao sa spiska.

FOTO: M. Vukadinović
Prvo je delovalo da je Ćus Mateo želeo samo da odmori Bosanca, međutim, pojavila se informacija u medijima da je košarkaš Bruklina završio u bolnici.
Upravo su mediji iz BiH javili ovu vest i navode da je Musu pokosio stomačni virus, da ga je toliko iscrpio da jednostavno nije mogao da pomogne saigračima.
Ostaje veliko pitanje da li će se Musa oporaviti za meč sa Partizanom. ''Kraljevski klub'' gostuje crno-belima u ''Štark areni'', a meč je na programu u četvrtak od 20 časova i 30 minuta.
BONUS VIDEO: Porodica promenila "Oče naš" zbog KK Partizan

ZA KRAJ, SPEKTAKL: PSŽ i Čelsi u bici za svetsku krunu!
Ovo je istorijski meč – prvo finale FIFA proširene verzije Svetskog klupskog prvenstva (sa 32 tima) biće odigrano između dve fudbalska velikana. PSŽ traži kompletiranje četvorostruke krune (Liga 1, Kup Francuske, LŠ i sada Klubovskog SP), dok Čelsi cilja da postane prvi engleski klupski tim koji će ovaj trofej osvajati dva puta (posle 2021).
13. 07. 2025. u 09:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

SLAVIMO PETROVDAN: Šta se danas ne radi i šta treba umesiti
SRPSKA pravoslavna crkva i njeni vernici danas proslavljaju Petrovdan, praznik koji je posvećen svetim apostolima Petru i Pavlu.
12. 07. 2025. u 07:34
Komentari (0)