ZAUSTAVITI NIZ PORAZA: Košarkaši Crvene zvezde dočekuju ekipu iz Virtusa iz Bolonje
Košarkaši Crvene zvezde dočekuju ekipu Virtusa od 19.00 časova u "Areni" u utakmici 31. kola Evrolige.
FOTO: M. Vukadinović
Košarkaši Crvene zvezde su od Panatinaikosa u "Areni" upisala šesti poraz u okviru Evroligi. Gosti iz Atine trijumfovali su 89:76, a igru su kontrolisali tokom čitavog meča.
Protiv košarkaša Virtusa, koji je trenutno osma ekipa na tabeli, tim sa Malog Kalemegdana ima priliku da prekine negativni niz, to ipak neće biti lako jer se klub iz Bolonje bori za šesto plej-of mesto, pa ima veliki motiv da upiše pobedu.
Italijanski i srpski predstavnik odigrali su tri duela do sada, a Virtus je posle poraza u prvom upisao dve pobede u nizu.
U utakmici odigranoj u sklopu četvrtog kola, Virtus je trijumfovao rezultatom 85:79 u utakmici u kojoj je potpuno nadigrao ekipu koju je tada sa klupe vodio Duško Ivanović.
Zvezda ni u ovom duelu neće moći da računa na Dos Santosa, Topića, Lazića i Tompkinsa, dok se Miloš Teodosić vratio na parket protiv Panatinaikosa, ali se čini da nije sto odsto spreman. Dok Virtus neće moći da računa na Danijela Heketa.
BONUS VIDEO: Ovako su košarkašice Partizana slavile pobedu nad Zvezdom u Kupu
Preporučujemo
BOGDAN ZAVRŠIO NA PARKETU: Bogdanović solidan, ali je Atlanta opet poražena (VIDEO)
22. 03. 2024. u 07:20
ŽELjKO OBRADOVIĆ BEZ ALIBIJA: Evo kako je trener Partizana reagovao na poraz od Reala u Beogradu
21. 03. 2024. u 22:33 >> 23:31
LIL U PROBLEMU, ZVEZDA U NALETU: Počinje dvoboj za osminu finala Lige Evrope!
LIL i Crvena zvezda u četvrtak započinju plej-of bitku za plasman u osminu finala Lige Evrope, a prvi čin igra se na "Pjer Moroa" stadionu od 21.00. Francuzi su ligašku fazu završili na 18. mestu, dok je srpski šampion bio 15, sa dva boda više, tako da nas očekuje veoma izjednačen dvomeč.
19. 02. 2026. u 07:30
UKRAJINA JE ZGROŽENA! Povukla totalno neočekivani potez, hitno reagovao i Kremlj!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Ukrajine. I Poljske.
19. 02. 2026. u 19:50
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)