FINIŠ SEZONE: Košarkaši Sloge u Kraljevu dočekuju Mladost iz Zemuna
Utakmicama 28. kola koje su na programu danas i sutra, „Admiral bet Košarkaška liga Srbije“ ulazi u samu završnicu, bar kada je ligaški deo nadmetanja u pitanju.
G.Šljivić
Košarkaši kraljevačke Sloge sutra će (19.30) u novoj hali sportova kraj Ibra ugostiti Mladost iz Zemuna koju odnedavno sa klupe predvodi Marko Dimitrijević, nekadašnji trener „belih“.
Obe ekipe su u dosadašnjem delu sezone ostvarile po 9 pobeda i 18 poraza i tri kola pre kraja ostalo im je još da i teorijski overe opstanak u ovom rangu takmičenja.
U prvom delu Mladost je na svom parketu slavila pobedu (96:84), pa se u taboru Kraljevčana nadaju da će ovo biti lepa prilika da im se u potpunosti revanširaju.
Preporučujemo
POKAZUJE SVOJ RASKOŠNI TALENAT: Drugi pik sa prošlogodišnjeg drafta bi mogao biti zvezda tima u budućnosti!
OČEKUJEMO dobro izdanje Aleksa Sara na večerašnjem susretu Vizardsa i Lejkersa koji ukrštaju koplja u Vašingtonu sat vremena posle ponoći.
30. 01. 2026. u 12:30
AUSTRALIJAN OPEN 2026, FINALE: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
31. 01. 2026. u 15:23
DA LI JE TRAMP ZASPAO USRED SASTANKA? "Ne! Pogledajte, bilo je prilično dosadno!" (VIDEO)
DA LI je zaspao ili mu je samo bilo dosadno? Za američkog predsednika Donalda Trampa, sve je u oku posmatrača, kaže on.
30. 01. 2026. u 10:24
Komentari (0)