IZNENADIO SAMO RETKE: Bivši omiljeni saigrač Nikole Jokića napustio klub nakon samo tri odigrana meča
Nekadašnji košarkaš Denvera, Vil Barton, napustio je španski klub Granadu nakon samo tri odigrana meča u dresu ove ekipe.
FOTO: EPA
On je potpisao i za moskovski CSKA, ali nije ni zaigrao. Tada se spekulisalo da zbog zdravstvenih problema nije obukao dres ruske ekipe.
Granada mu se na društvenim mrežama zahvalila za vreme provedeno u klubu.
Najbolji učinak mu je bio na debiju protiv Unikahe kada je postigao 12 poena.
Upisao se sa dva koša protiv Huventuda a pre deset dana odigrao poslednji meč u porazu od Andore bez poena.
BONUS VIDEO: KLADIONIČARSKE PRIČE: Oni se ne klade zbog love, lovu imaju, klade se zbog strasti
Preporučujemo
MALERIMA NIKAD KRAJA: Crvena zvezda bez bitnog košarkaša u nastavku sezone
17. 04. 2024. u 17:02
SVIĐA MU SE KOŠARKA U EVROPI: Bivši NBA as produžio ugovor sa Barselonom
17. 04. 2024. u 15:10
ČANAK UŽIVA U LITVANIJI: Lijetkabelis produžio saradnju sa bivšim trenerom Partizana
17. 04. 2024. u 14:17
"KEC" NA BALAIDOSU: Pobeda vraća Seltu na mesto koje vodi u Evropu iduće sezone
SELTA i Osasuna otvaraju 23. kolo La Lige duelom u Vigu pred punim tribinama "Balaidosa" (21.00), gde domaćin traži povratak na pobednički kolosek i ostanak u borbi za Evropu.
06. 02. 2026. u 07:30
RUSIJA U ŠOKU: Ovome se nije nadala! Evo šta su Englezi upravo uradili Rusima!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Engleske. I to baš na početku velikog događaja, a od dans je u toku spektakl - Zimske olimpijske igre 2026.
06. 02. 2026. u 17:00
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)