ŽAKELJ POSLE PARTIZANA: " Ta prva četvrtina..."
Košarkaši Budućnosti poraženi su od ekipe Partizana rezultatom 78:67 a strateg Podgoričana Andrej Žakelj istakao je da je presudna bila prva četvrtina.

FOTO: KK Budućnost/Filip Roganović/ABA liga
On je na početku čestitao Partizanu.
- Čestitke domaćinima, mislim da su zasluženo slavili. Nema tu puno priče, videlo smo da smo premekani. Kada primiš 27 u prvoj četvrtini protiv tima sa ovim kvalitetom teško je to vratiti. Pravili smo greške pogotovo u odbrani. Nemam šta da kažem što se tiče borbe, sa ovakvim brojem skokova u napadu mislim da mora biti bolji rezultat. Imali smo nervozu, nije nas išao šut, ali mislim da je prva četvrtina odlučila utakmicu. Počeli smo na pogrešan način, ne kako smo se dogovrili. 1-0 je, napravićemo sve da slavimo u Podgorici i vratimo se u Beograd - počeo je Žakelj.
On je dodao da njegov tim nije iskoristio to što je Partizan pao.
- Partizan je ubacio sedam poena, a mi, kao što sam rekao, nismo imali ideje u napadu i nije nas išao šut. Mučili smo se u napadu celu utakmicu, da smo bili smireniji i pametniji možda bi iskoristili, ali 27 poena u prvoj četvtini je previše - zaključio je Žakelj.
Sledeći meč je na programu 7. maja od 18 časova u Podgorici.
BONUS VIDEO: Košarkašice Mege osvojile Kup pobedom nad Partizanom
Preporučujemo

LEGENDA KOŠARKE KRALA PARFEME U BEOGRADU, A ONDA... Veliki skandal dobio epilog (VIDEO)
30. 04. 2024. u 13:27

SKANDAL: NBA liga pokušala "na kvarno" da izbaci Jokića i Denver iz plej-ofa?!
30. 04. 2024. u 11:48

NISU BEZ RAZLOGA ELIMINISALI ZVEZDU: "Legende" osvojile bod na početku Lige šampiona, isto sanjaju i protiv silovitog Bajerna
JEDAN od manje zanimljivijih mečeva drugog kola Lige šampiona biće odigran na Kipru gde će debitant Pafos dočekati šestostrukog prvaka Evrope, Bajern iz Minhena (21.00).
30. 09. 2025. u 07:30

AMERI ZATEČENI! Nikola Jokić došao na konferenciju pred start NBA sezone, a pričao im o Pešiću, bratu, hramu, ko mu je neprijatelj u ekipi...
Nikola Jokić je prvi put otkako je za Srbiju igrao na Evrobasketu 2025 izašao pred američke novinare i... malo je reći da je ta konferencija za štampu Denver nagetsa pred početak NBA sezone bila zanimljiva.
29. 09. 2025. u 20:06

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)