ŠAMPIONI SRBIJE: Košarkašima Zvezde uručen trofej (FOTO)
Košarkaši Crvene zvezde domogli su se i trećeg pehara ove sezone, pošto su u finalnoj seriji Košarkaške Superlige Srbije savladali Partizan i tako odbranili titulu u domaćem šampionatu.

FOTO: M. Vukadinović
Košarkašima Crvene zvezde u dvorani "Aleksandar Nikolić" uručen je trofej za osvojenu titulu šampiona Srbije.
Uz ovacije navijača pehar kapitenu crveno-belih Branku Laziću i medalje dodelio je direktor KLS Aleksandar Grujin. Nagradu za MVP-ija finala dobio je Dejan Davidovac.
Zvezda je, nakon što je danas prekinuti drugi meč finala protiv Partizana registrovan službenim rezultatom 20:0, pobedila u finalnoj seriji plej-ofa Superlige 2:0 i osvojila devetu uzastopnu titulu, ukupno 24. u istoriji.
U prvom meču koji se igrao u hali "Aleksandar Nikolić" Crvena zvezda je slavila rezultatom 89:88, i za titulu KLS im nedostajao samo jedan trijumf.
Druga utakmica igrala se u "Beogradskoj areni", nastao je totalni haos na derbiju i prekinut je na 7:55 pre kraja treće četvrtine, pri rezultatu 57:45 za crno-bele. Razlog je bio ubacivanje predmeta na teren i uvredljivo skandiranje za delegaciju crveno-belih.
BONUS VIDEO ODUŠEVLjENjE "DELIJA": Na derbi došlo prvo pojačanje Zvezde za novu sezonu
Preporučujemo

STIGLE PRVE FOTOGRAFIJE: Evo kako izgleda Novak Đoković posle operacije (FOTO)
06. 06. 2024. u 11:13

NAPAD NA PARIZ 2024: Španija objavila spisak igrača - a na njemu nema velike zvezde!
06. 06. 2024. u 14:00

TROJAC OTPADA PRED EURO 2024: Ova tri igrača neće igrati protiv Srbije
06. 06. 2024. u 10:26

JURIMO TREĆI DOBITNI U NIZU: Tip predlog za "sigurica tiket" sa četiri realne kvote
REDAKCIJA Tipa vam je i za danas predložila četiri "sigurice".
31. 03. 2025. u 07:45

ŠPANIJA JE ZAPANjENA: Ne samo da Predrag Mijatović "smenjuje" Karla Anćelotija, već se "zna" ko je novi trener Reala!
Predrag Mijatović je bio i ostao legenda madridskog Reala, a kao takav - rešio je da predloži nešto predsedniku slavnog kluba iz prestonice španije, Florentinu Perezu. I to nešto što se mnogi ne bi usudili ni da pomisle. Taj februarski stav čuvenog fudbalskog asa dobio je "nastavak" poslednjeg dana marta.
31. 03. 2025. u 20:45

TEŠKI TRENUCI: Otkriven uzrok smrti Željka Rutovića
JEDAN je od retkih učesnika filma "Vidimo se u čitulji" koji su preživeli, preminuo je u Italiji.
31. 03. 2025. u 12:59
Komentari (0)