GOTOVO JE: Italijan se vraća u dobro poznatu sredinu
Italijanski košarkaš Nikolo Meli potpisao je dvogodišnji ugovor sa Fenerbahčeom, saopštio je klub iz Istanbula.

Foto: Profimedia
Nikolo Meli (33) je nedavno napustio Olimpiju iz Milana, a odlučio je da se vrati u Fenerbahče za koji je igrao od 2017. do 2019. godine.
Italijanski košarkaš je, pored Olimpije i Fenerbahčea, igrao i za Ređanu, Pezaro, Brose Bamberg, Nju Orleans i Dalas.
Nikolo Meli je prošle sezone za Olimpiju u Evroligi prosečno postizao 7,3 poena i imao je četiri skoka i dve asistencije po utakmici.
BONUS VIDEO "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama
Preporučujemo

NOVAK ĐOKOVIĆ JE NEVEROVATAN: "Plan je sve vreme bio da igram Vimbldon"
24. 06. 2024. u 20:35

IDEALNI USLOVI U KRANjU: Vaterpolisti Srbije tempiraju formu za Olimpijske igre
24. 06. 2024. u 14:47

FIVB: Žreb za olimpijski turnir odbojkaša biće održan 26. juna u Lođu
24. 06. 2024. u 11:29

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za četvrtak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
11. 09. 2025. u 08:19

SRBI PREBILI ENGLESKE HULIGANE U BEOGRADU? Noćni obračun u centru srpske prestonice
Srbija i Engleska igrali su u utorak uveče u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, a najnovije vesti koje se toga tiču vezane su za navijače.
10. 09. 2025. u 15:58

OBJAVLjEN SNIMAK UBISTVA U METROU IZ DRUGOG UGLA: Vidite ŠTA su radili putnici dok je lepa Irina izdisala (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)
MUČNE scene iz SAD.
10. 09. 2025. u 19:43
Komentari (0)