NAGRADA ZA GRKA: Crveno-beli rešili pitanje trenera
Košarkaški klub Olimpijakos produžio je saradanju sa grčkim strategom Jorgosom Barcokasom, preneo je klub na društvenim mrežama.

Foto: EPA-EFE/TOMS KALNINS
Iskusni stručnjak, koji je atinskim crveno-belima, doneo titulu prvaka evrope 2013. godine ostaće u klubu do 2026.
On je sa Olimpijakosom prošle godine stigao do fajnal fora Evrolige gde su zauzeli treće mesto, a prošle godine su poraženi u finalu od Real Madrida.
BONUS VIDEO: "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama
Preporučujemo

DA LI ĆE SADA BITI JASNO? Teniski ekspert celom svetu objasnio zašto je Đoković najbolji
28. 06. 2024. u 14:29

"VIOLA" ĆE POKUŠATI DA PREKINE CRNI NIZ PROTIV ŠAMPIONA: Domaći teren i kadrovski problemi gostiju su glavni aduti
NAPOLI nastavlja šampionsku odbranu u Seriji A gostovanjem na stadionu „Franki“ u Firenci, gde ih u subotu dočekuje Fiorentina.
13. 09. 2025. u 09:00 >> 09:54

JEZIVA TUČA NA STOTINE NAVIJAČA U SRBIJI: "Delije" i "grobari" se tukli krvnički (VIDEO)
Navijači su ponovo u centru pažnje.
15. 09. 2025. u 15:11

UŽAS - DA SE PREVRNE ŽELUDAC: Upali gde proizvode krofne namenjene CG primorju - zatekli su HOROR scene (VIDEO)
Krofne su za mnoge jedna od najpoznatijih i najomiljenijih poslastica na svetu, ali posle gledanja snimka koji nam stiže iz Crne Gore pitanje je kako ćete ubuduće gledati na one kupovne.
13. 09. 2025. u 17:03 >> 17:10
Komentari (0)