VELIKA POJAČANJA ZA REAL: Bivši i sadašnji igrač NBA lige stižu u Madrid
Kako javljaju inostrani mediji, Serž Ibaka je potpisao jednogodišnji ugovor sa Real Madridom, a i Oskar Garuba bi mogao da se vrati u špansku ekipu.

Foto: EPA-EFE
Ibaka je prošle sezone igrao u Bajernu i pružao sjajne partije u minhenskom klubu.
On narednog seprembra puni 35 godina. Igrao je čak 14 sezona u NBA ligi, a najbolje partije pružao je u Oklahomi zajedno sa Durentom, Vestbrukom i Hardenom. Bio je deo šampionske ekipe Toronta iz 2019. godine.
Igrao je i za nacionalni tim Španije. Osvajač je zlatne medalje sa Evrobasketa 2011. godine i olipijskog srebra iz Londona.
Pored njega, očekuje se i da Usman Garuba napusti NBA ligu i vrati se u Madrid.
BONUS VIDEO: "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama
Preporučujemo

FRANCUSKA "PREŽIVELA" BELGIJU! Dramatičan kraj derbija osmine finala EURO 2024 (FOTO/VIDEO)
01. 07. 2024. u 19:51 >> 17:38

TEŠKI DANI ZA DUŠANA VLAHOVIĆA: Srpski reprezentativac se ovome nije nadao pre Svetskog prvenstva
DUŠAN Vlahović je izgubio mesto startera u Juventusu, a potvrdu toga dobili smo na prvom meču "stare dame" na Svetskom klupskom prvenstvu kada je trijumf nad Al Ainom (5:0) većinski ispratio sa klupe sa koje se očekuje da započne i večerašnji susret Vidada i Juvea (21.00).
22. 06. 2025. u 07:30

HAOS: Otkazano Evropsko prvenstvo zbog Rusa!
Otkako je rat u Ukrajini izbio početkom 2022, Rusija je, kada se o svetskim sportskim vestima radi, bila spominjana samo kao strana koja trpi sankcije zbog pomenute vojne intervencije. Iako se to polako menja u poslednje vreme, najnoviji primer diskriminacije doveo je do nezapamćenog skandala.
22. 06. 2025. u 17:53

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)