NIJE DUGO ČEKAO: Tristan Vukčević potpisao novi ugovor
Nedavno je odjeknula informacija da je srpski košarkaš Tristan Vukčević dobio otkaz u ekipi Vašington vizardsa, a sada je objavljena informacija da je potpisao novi ugovor.

Foto AP
Tristan Vukčević potpisao je dvosmerni ugovor sa čelnicima Vašington vizardsa, saopštio je danas taj klub iz NBA lige.
Dvosmerni ugovor znači da Vukčević može da igra i za Vizardse u NBA ligi, ali i za filijalu kluba - Kapital Siti Go-Go. Finansijski detalji i dužina ugovora nisu saopšteni, ali će Vukčeviću zarada zavisiti od broja odigranih mečeva u NBA ligi.
Vukčević je 14. marta prešao iz Partizana u Vašington. U finišu regularnog toka NBA lige odigrao je 10 mečeva za "čarobnjake" i prosečno beležio 8,5 poena i imao 3,6 skokova.
BONUS VIDEO: "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama
Preporučujemo

OVE REČI FEDERERA ĆE SE PAMTITI: Ono što je rekao o Đokoviću ostavilo je sve u čudu
04. 07. 2024. u 08:55

SINER POBEDIO, PA POMENUO NOVAKA: Saglasan sam sa Đokovićem, samopouzdanje pomaže
04. 07. 2024. u 08:19

JOKIĆA I DALjE NEMA: Povreda srpskog asa tera ostatak ekipe da podigne nivo igre
JEDAN od onih koji spadaju u tu kategoriju je naš večerašnji izbor, Džamal Marej i očekujemo njegovu dorbu partiju u obračunu Nagetsa i Milvokija ("Bol arena", 2.00).
26. 03. 2025. u 14:35

UBIJEN ALEKSANDAR RABOTNICKI: Osvajač medalje sa Igara u Tokiju poginuo u Ukrajini
RAT u Ukrajini i dalje privlači ogromnu pažnju širom planete, a najnovije vesti vezane za taj sukob, koji Rusija naziva "specijana vojna operacija", dolaze iz sfere sporta.
26. 03. 2025. u 19:54

ŠTA SE DEŠAVA? Jezero ponovo počelo da "guta" vodu
OVAJ nekontrolisani ispust nema kapije i aktivira se automatski kada nivo vode pređe visinu ulaza.
26. 03. 2025. u 20:29
Komentari (0)