OBRADOVIĆ BRZO REAGOVAO: Srbin doveo centra iz Fenerbahčea
GRČKI košarkaš Jorgos Papajanis novi je član Monaka, zvanično je saopštio ovog utorka šampion Francuske.

FOTO: M. Vukadinović
Kako piše na sajtu učesnika Evrolige, 220 centimetara visoki igrač je sa čelnicima kluba čiji je trener Saša Obradović potpisao jednogodišnji ugovor.
- Moja primarna ambicija je da igram u klubovima koji imaju visoke ciljeve. Čelnici Monaka su mi prišli na način da mi pokažu da me mnogo žele i da su klub sa visokim ciljevima i ambicijom da osvoji Evroligu. Veoma mi je važan bio i pristup predsednika kluba. Posle toga, moja odluka je bila vrlo laka i znao sam šta želim da radim - rekao je Papajanis za klupski sajt.
Prošle sezone Grk je u dresu Fenerbahčea u Evroligi za 16 minuta u proseku na terenu imao 5,7 poena i tri skoka.
BONUS VIDEO: "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama
Preporučujemo

URNEBESNO: Evo šta Srbi čuju kada Novak Đoković svira violinu Englezima (VIDEO)
09. 07. 2024. u 13:56

AMERI U ŠOKU: Okupio se neviđen tim snova, a na terenu najbolji - 17-godišnjak!? (VIDEO)
09. 07. 2024. u 13:37

PARTIZAN JURI ZALIHU ZA REVANŠ NA OSTRVU: Hibernijan je protiv Danaca pokazao da se ne plaši da napadne i u gostima
PARTIZAN će večeras od 21.00 čas na svom stadionu dočekati škotski Hibernijan u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije.
07. 08. 2025. u 10:20

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (0)