SPANULIS OTKRIO: Ovo su problemi Grka pred meč sa Srbijom
Selektor Grčke Vasilis Spanulis govorio je o meču sa Srbijom.
FOTO:EPA-EFE/ANDREJ CUKIC
Kostas Antetokounmpo je pod znakom pitanja za meč sa Srbijom. Nik Kalates neće leteti sa ostatkom delegacije u nedelju popodne već u ponedeljak dolazi u Beograd, ali će biti na raspolaganju treneru za ovaj susret.
U ponedeljak biće odlučeno da li će Kostas Antetokoumpo moći da se takmiči, posle zakazanog sastanka lekara Grčke i Panatinaikosa.
Ovo je grcima poslednji pripremni meč pred Olimpijske igre.
– Želeli smo još jednu prijateljsku utakmicu. Nismo mogli da nađemo još jedan meč, bilo je planirano sa Letonijom, ali je to otpalo. Srećni smo što igramo takve utakmice, zaključio je Spanulis.
Meč između Srbije i Grčke biće odigran u ponedeljak u beogradskoj ''Areni'' sa početkom od 20 časova.
BONUS VIDEO: PLAVŠIĆ NAKON PORAZA OD AMERIKE: Kako je čuvati Lebrona i ko ga je najviše impresionirao od Amera
Preporučujemo
KAKAV MEČ! SAD jedva ''preživeo'' Južni Sudan, tripl-dabl novog košarkaša Partizana
21. 07. 2024. u 08:37
BUDUĆNOST NASTAVLjA SA POJAČANjIMA: Podgoričani doveli dobro poznato ime
20. 07. 2024. u 12:50
SPALETI POČINjE NOVU ERU: Juventus na čelu sa Vlahovićem napada najveći hit Serije A
NAKON još jedne bure u najtrofejnijem italijanskom klubu, Juventus je konačno prekinuo crnu seriju i upisao prvu pobedu posle dva meseca, pa će večeras na stadionu “Đovani Cini” pokušati da veže dva trijumfa, protiv iznenađujuće solidnog Kremonezea (20.45).
01. 11. 2025. u 07:20
ŠOK! Košarkaški reprezentativac Nikola Topić (20) ima rak!
Najnovije vesti iz NBA lige su šokantne.
30. 10. 2025. u 17:45 >> 17:59
"TO NIJE GLUPOST, TO JE DNO!" Karleuša oštro o Cecinom potezu u Severnoj Makedoniji
PEVAČICA Jelena Karleuša oglasila se povodom postupka koleginice Svetlane Cece Ražnatović na koncertu u Severnoj Makedoniji.
01. 11. 2025. u 13:31
Komentari (0)