PRESEDAN CIBONE: Hrvatski klub će od naredne sezone imati dva glavna trenera
Košarkaši klub Cibona od naredne sezone imaće dva glavna trenera. Jedan će voditi ''cibose'' u domaćem šampionatu, dok će drugi ''komandovati'' u ABA ligi.
Photo: Cibona / Ivana Dergez
Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Bariša Krasić dobiće priliku da samostalno vodi utakmice Cibone u okviru domaće lige naredne sezone.
Novi trener plavih u ABA ligi biće Amerikanac Kris Tomas. Do ovakve odluke dovelo je insistiranje sponzora, koji je spreman da pokrije troškove plate novog trenera Cibone.
BONUS VIDEO: PODRŠKA ZA PARTIZAN: Veliki broj navijača došao da vidi novi tim crno-belih
Preporučujemo
SUNOVRAT O KOME BRUJI TENISKI SVET: "Ja sam ništa u odnosu na igrača kakav sam bio"
28. 08. 2024. u 14:03
DOMINACIJA SE NASTAVLjA: Jokić upalio MVP mod, Denver juri šestu uzastopnu pobedu!
NA krilima sjajnog Srbina Nagetsi su ostvarili pet vezanih trijumfa, a trebali bi doći i do šestog jer će večeras gostovati u "Delta centru" gde ih dočekuje prežaljena Juta džez (3.00).
01. 04. 2026. u 13:00
DOSAD NEZABELEŽENO! Evo šta je Novak Đoković uradio kada je iz lože video gol kojim je Bosna otišla na Svetsko prvenstvo!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i - fudbala. Novak Đoković se za to pobrinuo.
01. 04. 2026. u 16:55
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)