TENIS SELI ZVEZDU IZ "ARENE": Crveno-beli će tri utakmice odigrati u "Pioniru"
KOŠARKAŠI Crvene zvezde neće moći da igraju početkom novembra tri utakmice u "Beogradskoj areni".
FOTO: M. Vukadinović
Razlog za to je zauzetost najveće dvorane na Balkanu. U tom periodu, tačnije od 2. do 9. novembra održaće se teniski turnir "Beograd open".
Crveno-beli će u Evroligi igrati protiv Panatinaikosa (1. novembar) i Albe (7. novembar), odnosno Cedevita Olimpije (3. novembar) u ABA ligi.
Podsetimo, Zvezda je loše počela sezonu u regionalnom takmičenju i posle tri kola ima učinak 1-2.
Sa druge strane u najelitnijem evropskom takmičenju start je bio dobar, pošto je pobeđen Pariz (80:77) u gostima.
BONUS VIDEO: KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Preporučujemo
NOVAK SAZNAO RIVALA U ŠANGAJU: Đoković po prvi put u karijeri protiv ovog tenisera!
07. 10. 2024. u 17:30
KERIK VODI JUNAJTED U LIGU ŠAMPIONA? Crveni đavoli "lete" nakon smene trenera, ali ako neko zna kako da ih pobedi to je Totenhem
MANČESTER junajted dočekuje Totenhem u derbiju 25. kola Premijer lige (13.30), sa jasnom namerom da nastavi pobedničku seriju pod vođstvom Majkla Karika, dok Sparsi na "Old traford" dolaze u promenljivoj formi, ali osokoljeni skorijim istorijatom međusobnih duela ovih ekipa.
07. 02. 2026. u 07:20
HRVATI BEŽALI OD OSVETE SRBA! Panika na auto-putu zbog navijača (VIDEO)
Otkako su navijači Hajduka, Torcida Split, napali kod aerodoroma u Tuzli Zvezdine pristalice iz Republike Srpske, koje su se vraćale iz Švedske, sa meča Lige Evrope protiv Malmea, hrvatski huligani baš i ne spavaju mirno.
07. 02. 2026. u 16:34 >> 17:09
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (0)