TENIS SELI "VEČITE" Zvezda i Partizan van Arene
GORAN Grbović, direktor Beogradske arene potvrdio je da će Partizan i Crvena zvezda morati da se sele u narednim nedeljama.
BEOINFO
Od ranije je poznato da će Crvena zvezda svoj meč sa Panatinaikosom, kao i sa Albom iz Berlina i Cedevita Olimpijom odigrati u hali "Pionir".
Od direktora "Beogradske arene", stigla je informacija da će i Partizan duel sa Monakom odigrati u hali "Pionir".
To će biti veliki problem za crno-bele koji su prodali oko 16.000 sezonskih ulaznica, a dok dvorana "Aleksandar Nikolić" prima svega 8.000.
Razlog premšetanja jeste "ATP Belgrade Open" se održava u "Beogradskoj areni" u periodu od 2. do 9. novembra.
- Pometnju u kalendaru nam je napravio teniski turnir. Pokušali smo da pomerimo, nešto smo i spasili, ali Partizan će morati jednu utakmicu da igra u Pioniru. Meč protiv Monaca se igra 30. novembra uveče, ali dva teniska terena moraju da se postave u Areni već 28. To je veliki posao, rekao je Grbović za "Mozzart sport" i dodao:
- Crvena zvezda je u još većem problemu jer će dve utakmice Evrolige igrati u Pioniru. Posle ovoga neće biti nikakvih problema do kraja sezone. Oba kluba će igrati u Areni. Iako imamo koncerte, sve smo uklopili.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
KAKVA TRKA NA HUNGARORINGU! Šampion došao do prve pobede u sezoni!
26. 07. 2026. u 17:41
LEGENDA AJAKSA ZOVE SRBINA! Kapiten napušta najtrofejniji klub Lige Evrope!
26. 07. 2026. u 17:17
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PARTIZAN UČI NA SVOJIM GREŠKAMA: Tri boda protiv Šapčana su imperativ za "crno-bele"
NAKON što je u prvom kolu ispustio pobedu protiv Zemuna, Partizan ne sme sebi dozvoliti da i protiv Mačve kojoj gostuje u drugom kolu Superlige Srbije ostane bez čitavog plena (21.00).
26. 07. 2026. u 07:00
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
KAMERA OSTALA UPALjENA: Pobegao od medveda na Tari na drvo, a onda ga je ugledao odozdo (VIDEO)
NA PLANINI Tara ljubitelji prirode su nedavno, prilikom šetnje, sreli medveda, objavljeno je u Fejsbuk grupi "Ljubitelji planine Tare".
26. 07. 2026. u 12:14 >> 13:15
Komentari (0)