REAL MADRID NACILJAO POJAČANJE! Srušio Partizan, pa dobio ponudu koja se ne odbija
Košarkaši Real Madrida posle osam kola Evrolige imaju tri pobede i pet poraza i 13. su na tabeli elitnog takmičenja.

FOTO: M. Vukadinović
"Kraljevski klub" već traži nova pojačanja, a prema informacijama italijanskog insajdera Alesandra Luiđija Mađija, kocka je bačena na Ajzeu Kordinijea.
Francuz ove sezone u Evroligi ima 14,1 poen u proseku uz 4,7 skokova i 3,9 asistencija i prosečan indeks od 14,6.
*Ukrcaj se na najuzbudljivije letnje putovanje na AdmiralBet-u
uz 20 MILIONA dinara mesečno!*
Njegov Virtus je takođe loše počeo sezonu pošto imaju skor 1-6, a jedinu pobedu upisali su protiv Partizana u Beogradskoj areni.
Tada je Kordinije briljirao sa indeksom 24, odnosno 12 poena, 10 skokova i tri asistencije i bio jedan od najzaslužnijih za slavlje.
*Ukrcaj se na najuzbudljivije letnje putovanje na AdmiralBet-u
uz 20 MILIONA dinara mesečno!*
Navodno su "los blankosi" spremni da plate 500.000 evra velikanu iz Bolonje za plejmejkera.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo

KOŠARKAŠI PARTIZANA U ŠOKU: Evo šta ih je dočekalo ispred hale u Parizu (VIDEO)
07. 11. 2024. u 19:47

VIMBLDON: Alkaraz ima problema sa miljenikom domaće publike, Sabalenka maršira ka tituli...
REDAKCIJA Tipa vam je sastavila tiket napravljen isključivo od parova sa najprestižnijeg teniskog turnira na svetu.
08. 07. 2025. u 09:30

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

"PRONACISTIČKA PROŠLOST, USTAŠKI SIMBOLI" Francuzi o Hrvatskoj posle Tompsona: "Ustaše ubile stotine hiljada Srba, Roma, Hrvata"
FRANCUSKE novine "Le Monde" oštro su kritikovale Hrvatsku posle koncerta Marka Perkovića Tompsona, upozorivši da Hrvatska pokazuje sve veću toleranciju prema pronacističkoj prošlosti iz vremena NDH.
08. 07. 2025. u 17:43
Komentari (0)