"MIRNO ĆU SPAVATI VEČERAS": Mitar Bošnjaković oduševljen nakon debija u Evroligi
Partizan je poražen od Barselone sa 87:79 u devetom kolu Evrolige, ali je priliku da se bolje predstavi javnosti dobio Mitar Bošnjaković .
FOTO: FIBA.basketball
Mladi srpski košarkaš, koji ima 18 godina, osvajač zlatne medalje na Evropskom prvenstvu za igrače do 18 godina, "uskočio" je u tim umesto povređenog kapitena Vanje Marinkovića i bio jako dobar na svom debiju u elitnom takmičenju.
Odigrao je 19 minuta i za to vreme upisao šest poena i četiri skoka, a treba istaći i odbranu koju je igrao na Kevinu Panteru tokom celog meča.
- Željko mi je dao zadatak, ja sam odradio maksimalno koliko mogu, mirno ću spavati. Mislim da je odbrana bila jako dobra, poručio je Bošnjaković.
Na kratko se osvrnuo na tok utakmice.
- Dobro smo krenuli, ali smo onda popustili, falilo nam je želje, igrali smo bez volje. Videli smo u poslednjih 15 minuta da možemo da stignemo. Nedostajala je sreća, ali nadam se da će se vratiti, kao pre dve sezone.
Naredni meč Partizan će odigrati već u petak kada u Beogradsku stiže Armani.
Crno-beli imaju skor 2-7 i taj duel bi morali da dobiju.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
PRENOS, PORUGAL - HRVATSKA: Popravnog više nema, borba za osminu finala Mundijala
03. 07. 2026. u 00:05
PRENOS, ŠPANIJA - AUSTRIJA: Kakva je sila ova "furija", Arnautović i drugari u problemu
02. 07. 2026. u 22:58 >> 22:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
Radeta kritikovali zbog rasizma, sada ga citiraju i hvale
AFRIČKE selekcije jedna za drugom završavaju svoje učešće u 1/16 finala Svetskog prvenstva. Posle Južne Afrike, Obale Slonovače, Konga i Senegal pakuje kofere iz SAD, Kanade i Meksika.
02. 07. 2026. u 21:10
Komentari (0)