KAKAV GEST CRNO-BELIH: Partizan preuzima troškove sahrane preminulog navijača
Košarkaški klub Partizan saopštio je danas da će putem svoje fondacije "Dobro pamtim sve" preuzeti sve troškove sahrane navijača svog kluba Dragana Ćetkovića (65), koji je sinoć umro od srca na utakmici Partizana i Barselone.

Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
Partizan je izrazio saučešće zbog smrti našeg navijača Dragana Ćetkovića (65) i najavio da će Fondacija KK Partizan "Dobro pamtim sve" preuzeti sve troškove sahrane, piše na sajtu kluba.
U saopštenju Partizana se dodaje da će u petak, pre početka utakmice Evrolige protiv Olimpije iz Milana, koja se igra u Beogradskoj areni od 20.30, biti održan minut ćutanja kako bi se odala počast Ćetkoviću.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Bonus video: Iza kulisa - detalj iz svlačionice košarkaša Srbije posle osvajanja bronze na Olimpijskim igrama u Parizu
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Preporučujemo

OGLASILI SE CRNO-BELI: Partizan izrazio saučešće zbog smrti navijača
14. 11. 2024. u 12:15

DA LI JE PARTIZAN POKRADEN? Gori internet zbog onoga što je uradio bek Barselone (VIDEO)
14. 11. 2024. u 11:14

PREMINUO NAVIJAČ PARTIZANA! Crno-belo srce nije izdržalo infarkt završnicu sa Barselonom
14. 11. 2024. u 09:50

TSC NAPADA TRI BODA PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: Test u Bačkoj Topoli će biti još jedan u nizu teških za Subotičane
DOSTA nas zanimljiv meč očekuje u trećem kolu Superlige Srbije kada od 20 časova fudbaleri TSC-a budu ugostili Spartak iz Subotice na "TSC areni".
02. 08. 2025. u 07:40

SVET U ŠOKU! Donald Tramp zabranjuje Brazilcima dolazak na Mundijal?!
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktueln predsednik Donald Tramp, šokirale mnoge.
31. 07. 2025. u 19:28

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)