NIKOLA JOKIĆ DOBIO SINA: Slavlje u kući srpskog košarkaša

Новости онлајн

23. 11. 2024. u 07:37

SRPSKI košarkaš Nikola Jokić po drugi put je postao otac, jer je njegova supruga Natalija rodila sina, javljaju mediji u Sjedinjenim Američkim Državama.

НИКОЛА ЈОКИЋ ДОБИО СИНА: Славље у кући српског кошаркаша

Foto AP

Jokić na terenu nije bio još od 10. novembra iz privatnih razloga, u međuvremenu se vratio na parket protiv Dalasa, dok je i NBA liga na svom zvaničnom nalogu potvrdila da je postao otac.

Njegova supruga Natalija, prema navodima, porodila se u četvrtak veče, a poznato je da bračni par Jokić već ima ćerkicu Ognjenu koja je rođena u oktobru 2021. godine.

Inače, Jokić je po povratku na teren imao 19 poena i osam skokova za poluvreme protiv Dalasa, mada su Maveriksi imali ubedljivo vođstvo na pauzi rezultatom 73:53.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

Štednja u Unicredit Banci uz kamatnu stopu od čak 3,60%