PANATINAIKOS ĆE IMATI PODRŠKU U BEOGRADU? Navijači "zelenih" dolaze na meč sa Partizanom u Evroligi
Košarkaši Panatinaikosa gostuju Partizanu u četvrtak od 20.30 časova u Evroligi, a oni će imati podršku svojih navijača na ovom meču.

FOTO: EPA
Kako javlja "Sport Klub" potvrđeno im je da su se Partizan i Panatinaikos dogovorili oko organizacije gostovanja ne samo ekipa, već i grupe navijača „zelenih“ koji će doputovati iz Atine.
Meč je na programu od 20.30 časova u "Areni". Crno-beli su na domaćem parketu protiv "zelenih" prošle sezone u Evroligi slavili nakon produžetka sa 92:87.
*Ukrcaj se na najuzbudljivije letnje putovanje na AdmiralBet-u
uz 20 MILIONA dinara mesečno!*
Bonus video: Crno-bela simfonija - predstavljanje igrača KK Partizan
Preporučujemo

VIMBLDON: Rubljov muči Alkaraza, publika "nosi" Norija...
REDAKCIJA Tipa vam je sastavila tiket napravljen isključivo od parova sa najprestižnijeg turnira na svetu.
06. 07. 2025. u 08:20

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

ISPOVEST RADNICE: "Kad biste ovo znali, nikad ne biste kročili na kruzer"
DRUŠTVENIM mrežama kruže viralni snimci u kojima osoba koja se predstavlja kao radnica na kruzeru deli detalje iz života na brodu. U jednom takvom videu podelila je niz fotki u kojima tvrdi da otkriva tajne života na kruzeru i tako šokirala mnoge.
05. 07. 2025. u 11:33
Komentari (0)