"POČINJEMO DA TRENIRAMO BOKS": Ergin Ataman objasnio zašto je Partizan razbio Panatinaikos
PARTIZAN je razbio Panatinaikos sa 91:73 u Evroligi, a trener "zelenih" Ergin Ataman je objasnio razloge poraza.
Foto: EPA-EFE/ERDEM SAHIN
Turski stručnjak je istakao da je odsustvo borbenosti kod njegovih košarkaša bilo ključ za konačan ishod.
- Nismo se borili. Od sutra menjamo način treniranja, počinjemo sa boksom! Moramo da krenemo da treniramo boks, jer košarka nije samo davanje poena i asistencija, već je i borba. Čestitam Partizanu jer su se oni borili, a mi im večeras nismo odgovorili sa agresivnošću. Moramo da promenimo način treniranja, krećemo sa boksom od sutra - rekao je Ataman.
Podsetimo, posle 14 kola Partizan ima učinak 6-8, a Panatinaikos 8-6. Crno-beli u narednom kolu gostuju Albi u Berlinu.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
NEMAJU ODGOVOR ZA JOKIĆA: Niksi "nemoćni" protiv najboljeg košarkaša današnjice
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Niksa koji se sastaju u "Bol areni" tri sata posle ponoći.
06. 03. 2026. u 14:30
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 22:52
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)