"MORAĆU DA POBEDIM NJEGA": Nikola Jokić se ne šali, poslao jasnu poruku (VIDEO)
NAJBOLjI centar NBA lige Nikola Jokić nastavlja sa dominacijom. Izlišno je govoriti o tome šta sve čini sa loptom, a Ameri se utrkuju ko će više da ga nahvali.
FOTO: Tanjug/AP
Centar Denvera više puta je istakao da ne juri statistiku, te da mu je tim važniji od svega.
Međutim, sada je pronašao "nešto i nekoga" koga želi da pobedi.
Naime, pre nekoliko dana Nikola je upisao 139. tripl-dabl i sada se nalazi na trećem mestu na večnoj listi, a ispred njega su samo Oskar Robertson (181) i Rasel Vestbruk (200).
- Nisam razmišljao o tome. To je način na koji treba da bude, kada ne razmišljaš o tome, dobre stvari se dešavaju. Ne želim to zaista, ali se dobre stvari događaju zbog toga. Definitivno neka vrsta zaveštanja - rekao je Jokić nakon što je srušio rekord, a onda i "zapretio" svom saigraču Raselu Vestbruku koji je ubedljivo prvi:
- Cilj je da pobedim mog saigrača Rasa. On je kralj trenutno. Trebaće mi mnogo godina, ako ikada uradim to. To je cilj - nasmejao se Jokić.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
"SENZACIJA" EVROLIGE NASTAVLjA SA TRIJUMFIMA: Pariz srušio Olimpijakos u sred Pireja!
06. 12. 2024. u 22:49
ZVEZDA NAPRAVILA BREJK U ITALIJI: Crveno-beli u neviđenoj drami pobedili Virtus
06. 12. 2024. u 22:33
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
HRVATSKA NEĆE DA IGRA SA SRBIJOM U POLUFINALU! Kakav rasplet na Evropskom prvenstvu u vaterpolu!
Najnovije vesti sa Evropskog prvenstva u vaterpolu 2026, čiji je domaćin Beograd, tiču se vaterpolo reprezentacije Srbije.
21. 01. 2026. u 19:22
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)