"NEMATE KLASU, NEMATE..." Majk Meloun otvorio dušu, evo šta je poručio trener Nikole Jokića
PORAŽEN je Denver od Klivlend Kavalirsa, a Majk Meloun je imao šta da kaže u susret duelu.

FOTO: Tanjug/AP
Strateg koji predvodi Jokićev Denver oglasio se o otkazu koji je Majk Braun dobio u Sakramento Kingsima.
Talentovani trener stao je na stranu kolege.
- Iznenađen sam iz dva razloga, Prvo, kao glavni trener NBA tima, na kraju krajeva, ti ćeš biti kriv. Kada pobeđuju, zasluge idu Sabonisu i Foksu. Kada gube, krivica ide na Majka Brauna. Tako to funkcioniše. I drugo, zbog osobe za koju radi. Tako da nisam iznenađen što je Majk Braun otpušten, jer me je otpustila ista osoba. Ono što me je stvarno naljutilo je to što su izgubili sinoć, peti meč zaredom, čini mi se. Težak poraz. Imaju trening ujutro, on odrađuje svoju medijsku obavezu posle utakmice, i u automobilu je na putu za aerodrom, leti za Los Anđeles. Zovu ga telefonom. Nema tu klase. Nema m*da. To ću reći o tome, rekao je Meloun, a prenosi portal "DNVR Nuggets".
Meloun je, podsećanja radi, otpušten kao trener Kingsa 2014. godine, nakon što je bio tek na početku svoje druge sezone kao glavni trener.
Majk Braun, koji je 2023. godine osvojio nagradu za Trenera godine NBA lige, široko je priznat kao jedan od najboljih trenera u ligi.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Preporučujemo

SPEKTAKL NA "ENFILDU": Posrnuli Liverpul u panici, Junajted gleda na to kao šansu za veliki povratak!
DVA najveća engleska kluba ukrstiće koplja od 17 časova i 30 minuta na čuvenom stadionu u apsolutnom derbiju osmog kola Premijer lige.
19. 10. 2025. u 07:30

VANREDNO SAOPŠTENjE FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE! Evo šta je bilo sa Draganom Stojkovićem Piksijem
Nakon poraza od Albanije i po povratku reprezentacije iz Andore u Beograd, Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije na današnjoj sednici u Staroj Pazovi, doneo je odluku o sporazumnom raskidu ugovora sa selektorom A reprezentacije Draganom Stojkovićem, bez ikakvih daljih obaveza FSS prema njemu.
17. 10. 2025. u 16:16

"Danas đavo posebno uživa u tim našim SLAVAMA - ti ljudi su obmanuti!"
OTAC Rafailo Boljević upozorava da mnogi Srbi danas slavom više zavaravaju demone nego što slave Boga. Svetitelj se često izruguje kada se slava pretvori u paganski događaj.
19. 10. 2025. u 10:46
Komentari (0)